SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Sabina chce się zabić! Karol rozdziela Sabinę i Radka

Pierwsza miłość. Sabina chce się zabić! Karol rozdziela Sabinę i Radka

21.01.2016, godz. 11:14
Pierwsza miłość odc. 2218. Sabina (Urszula Dębska)
Pierwsza miłość. Sabina (Urszula Dębska) foto: ATM Grupa/ ipla.tv

Kolejne samobójstwo w serialu "Pierwsza miłość"! Sabina (Urszula Dębska) przechodzi ciężkie chwile od momentu gdy przyznała się swojemu ojcu Karolowi (Karol Strasburger) i Natanowi (Krzysztof Kwiatkowski), że odpisywała na listy Igora (Rafał Mohr). Na domiar złego Karol wypomniał jej romans z Radkiem (Mateusz Damięcki). W 2218 odcinku "Pierwszej miłość Sabina jest tak zrozpaczona, że bierze stłuczony kieliszek i jest bliska podcięcia sobie żył.

"Pierwsza miłość" odcinek 2218 - czwartek, 21.01.2016, o godz. 18 w Polsacie

Dopiero co widzowie "Pierwszej miłości" przeżywali próbę samobójczą Krystiana (Patryk Pniewski), a już na podobny desperacki krok chce się zdecydować Sabina. A wszystko dlatego, że przyznała się ojcu i narzeczonemu do utrzymywania kontaktów z Igorem.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Jowita wróci do Radka. Joanna Opozda znów w Pierwszej miłości

Weksler zarzucił córce, że sama się prosi o to, by nieobliczalny Igor wrócił i znów próbował ją skrzywdzić. W ostrych słowach wypomniał jej, że wypuściła Igora na wolność, pozwalając mu na ucieczkę do Brazylii, a teraz pakuje się w kolejne kłopoty z Radkiem.

W 2218 odcinku "Pierwszej miłości" Sabina zostaje zupełnie sama. Zrozpaczona dzwoni do Radka i błaga go, żeby do niej przyjechał. Radek uważa jednak, że to kiepski pomysł, że nie powinni się widywać skoro ona cały czas jest z Natanem. Słysząc płacz Sabiny dopytuje jednak co się dzieje. - Nie chcę być sama...Przyjedziesz?

Ponieważ Radek nie odpowiada, to Sabina pogrąża się w jeszcze większej rozpaczy. W pewnej chwili bierze stłuczony kieliszek i przykłada go do nagarstka...

Patrz: Pierwsza miłość. Ewa odzyska Michała? Wpakuje mu się do łóżka!

Uczucie Radka do Sabiny biorą górę nad rozsądkiem. Po chwili namysłu jedzie do kochanki, ale przed klatą zastaje Karola Wekslera. Ojciec Sabiny nie wpuszcza go do środka. - Nie chcę żebyś się z nią widział - zastrzega.
- Dzwoniła do mnie, płakała, potrzebuje mnie... - wyjaśnia Radek, ale Weksler nie przyjmuje tego do wiadomości.
- Nie potrzebuje... - odpowiada wzburzony.

Czy Karol zniszczy romans Sabiny z Radkiem i skutecznie rozdzieli kochanków? Już wkrótce w życiu Wekslerów znów pojawi się Andrzej (Jerzy Bończak), a ojciec Sabiny będzie potrzebował pomocy Radka, by chronić córkę przed swoim przyjacielem, który stał się najgorszym wrogiem.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: