SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Krystian wychodzi ze szpitala po próbie samobójczej

Pierwsza miłość. Krystian wychodzi ze szpitala po próbie samobójczej

21.01.2016, godz. 14:44
Pierwsza miłość odc. 2218. Krystian (Patryk Pniewski)
Pierwsza miłość odc. 2218. Krystian (Patryk Pniewski) foto: ipla.tv

Dla Krystiana z serialu "Pierwsza miłość" samobójstwo było ucieczką od problemów, próbą zapomnienia o Melce (Ewa Jakubowicz). Odtrącony przez ukochaną Krystian powiesił się na drzewie, ale na szczęście przeżył. W 2218 odcinku "Pierwszej miłości", kilka dni po próbie samobójczej, wychodzi ze szpitala. I choć fizczynie nic mu nie dolega, to psychicznie wciąż jest z nim kiepsko. Kiedy odwiedza go Dominik (Tomasz Włosok) zarzuca przyjacielowi, że traktuje go jak psychola.

"Pierwsza miłość" odcinek 2218 - czwartek, 21.01.2016, o godz. 18 w Polsacie

Czy Krystian z "Pierwszej miłości" wróci do zdrowia i znów będzie tym szalonym, kochającym życie nastolatkiem? Na razie nic na to nie wskazuje. Krystian przeżył próbę samobójczą, ale to nie zmienia jego nastawienia - dalej nie chce żyć, nie dopuszcza do siebie żadnych bliskich osób.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Sabina chce się zabić! Karol rozdziela Sabinę i Radka

W 2218 odcinku "Pierwszej miłości" kolejną wizytę w szpitalu składa mu Dominik. Najlepszy przyjaciel Krystiana jest jedyną osobą, z którą rozmawia niedoszły samobójca. Przed Krystianem właśnie otwiera się szansa, by zacząć wszystko od nowa, spróbował dogadać się z rodzicami, którzy chcą być dla niego wsparciem w tych trudnych chwilach.

Ale zdesperowany chłopak nie potrafi cieszyć się z tego, że żyje. Wprost przeciwnie - zachowuje się tak, jakby było mu wszystko jedno. Dominik od razu zauważa przygnębienie przyjaciela. - Nie idziesz do więzienia, tylko wracasz do domu. Co masz taką ponurą minę?

Zobacz: Seriale online za darmo!

Krystian nie uważa, żeby miał się z czego cieszyć. - W domu lepiej karmią, wygodniejsze łóżko... - próbuje żartować Dominik. - Jakoś mnie to nie przekonuje...

- Zawsze lepsze to, niż trafić do wariatkowa
- A skąd wiesz? Byłeś tam? A może powinieneś? Bo w sumie sam gadasz jak psychol - dodaje Krystian i tym samym prowokuje kłótnię z przyjacielem.

W końcu Dominik nie wytrzymuje i wychodzi. Tymczasem w domu Michała (Wojciech Błach) trwają przygotowania do powrotu Krystiana ze szpitala. Ewa stara się zapewnić synowi jak najlepsze warunki, Wprowadziła się nawet do Michała, żeby być bliżej Krystiana, żeby chłopak czuł, że jest kochany i wszyscy się o niego troszczą.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: