SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Sabina pisała listy do Igora. Karol wściekły na córkę - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Sabina pisała listy do Igora. Karol wściekły na córkę - ZWIASTUN

20.01.2016, godz. 06:50
Pierwsza miłość. Sabina (Urszula Dębska), Natan (Krzysztof Kwiatkowski), Grażyna (Grażyna Wolszczak), Karol Weksler (Karol Strasburger), Grzegorz (Jan Jankowski)
Pierwsza miłość. Sabina (Urszula Dębska), Natan (Krzysztof Kwiatkowski), Grażyna (Grażyna Wolszczak), Karol Weksler (Karol Strasburger), Grzegorz (Jan Jankowski) foto: ATM Grupa

Zdrada to nie jedyna tajemnica jaką Sabina (Urszula Dębska) z serialu "Pierwsza miłość" ukrywa przed Natanem (Krzysztof Kwiatkowski) i swoim ojcem Karolem (Karol Strasburger). W 2217 odcinku "Pierwszej miłości" Andrzej (Jerzy Bończak) i jego ochroniarze robią demolkę w mieszkaniu Sabiny. I odkrywają, że Wekslerówna utrzymuje kontakt z Igorem (Rafał Mohr) - pisała do niego listy. Natan i Karol są na nią wściekli.

"Pierwsza miłość" odcinek 2217 - środa, 20.01.2016, o godz. 18 w Polsacie

Romans Sabiny i Radka z "Pierwszej miłości" nie jest już ich tajemnicą. Karol dzięki Andrzejowi dowiaduje się, że Sabina zdradziła swojego narzeczonego z Radkiem. Ale czegoś takiego się po swojej córce nie spodziewał.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Kinga na randce z joginem - ZWIASTUN

W 2217 odcinku "Pierwszej miłości" Andrzej i jego ochroniarze włamują się do mieszkania Sabiny. Wykorzystują okazję, że Wekslerowie świętują uniewinniający wyrok sądu w Barbarianie. Wywracają wszystko do góry nogami, by znaleźć jakiś dowód na to, że Sabina i Karol współpracują z Igorem.

Krzyś (Mariusz Jakus) i Romuś (Grzegorz Skrzecz) znajdują listy Sabiny do Kaczmarczyka. A to oznacza, że utrzymywali ze sobą kontakt już po jego ucieczce do Brazylii.

Patrz: Pierwsza miłość. Jowita wróci do Radka

Po powrocie do mieszkania Wekslerowie zastają porozrzucane rzeczy. Karol nie ma wątliwości, że za włamaniem stoi właśnie Andrzej. Wychodzi na jaw, że Sabina korespondowała z Igorem. Karol robi jej z tego powodu awanturę.

- Jak ty mogłaś to zrobić? Przecież to jest psychopata, zwyrodnialec... Dlaczego nic nie powiedziałaś? Ile to trwało? Jak długo? - dopytyje córkę.

- Trzy miesiące...- odpowiada załamana Sabina. Natan jest w szoku. - Dalej w to nie wierzę. Naprawdę pisał do ciebie i nic nie powiedziałaś?

- Bałam się... O was się bałam. Igor zaczął pisać. Myślałam, że raz napisze i odpuści - tłumaczy Sabina, ale Weksler nie przyjmuje tego do wiadomości. - Nie odpuści, on teraz w ogóle nie odpuści!

- Dużo jeszcze przede mną ukrywasz? - Natan ma wrażenie, że narzeczona nadal nie jest z nim szczera

Poirytowany zachowaniem córki nie pozwala jej na spotkanie z Radkiem, którego zrozpaczona dziewczyna prosi o wizytę. Tymczasem wściekły Natan nie może uwierzyć, że narzeczona ma przed nim tajemnice. Wychodzi z mieszkania trzaskając za sobą drzwiami.

- Co się z tobą dzieje? Coś jest z tobą nie tak! Jestem twoim ojcem i w ogóle cię nie rozumiem. Byłaś z tym pajacem, on cię poniżał, bił... Sabinko, czy ty się kiedykolwiek zastanawiałaś co ja czuję - jak jakiś psychopata bije moje dziecko... A potem go wypuściłaś. Mogłaś z nim zrobić...Mógł zgnić za kratami! - poucza ją Karol.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: