SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Paulina kochanką księdza! Norbert poniża byłą żonę - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Paulina kochanką księdza! Norbert poniża byłą żonę - ZWIASTUN

20.01.2016, godz. 13:45
Pierwsza miłość. Paulina (Julia Pogrebińska), ksiądz (Włodzimierz Matuszak) Norbert (Łukasz Konopka)
Pierwsza miłość. Paulina (Julia Pogrebińska), ksiądz (Włodzimierz Matuszak) Norbert (Łukasz Konopka) foto: ATM Grupa/ ipla.tv

Awantura byłych małżonków z serialu "Pierwsza miłość"! Paulina (Julia Pogrebińska) w obronie mieszkańców Wadlewa jest gotowa nawet narazić się na obelgi ze strony Norberta (Łukasz Konopka). W 2217 odcinku "Pierwszej miłości" Norbert nie może znieść myśli, że Paulina chce uwieść Damiana Skowronka (Hubert Urbański), by w ten sposób ratować jego dłużników. W przypływie złości zarzuca byłej żonie, że miała romans z księdzem (Włodzimierz Matuszak).

"Pierwsza miłość" odcinek 2217 - środa, 20.01.2016, o godz. 18 w Polsacie

Paulina z "Pierwszej miłości" tajną bronią zadłużonych mieszkańców Wadlewa w walce z Damianem Skowronkiem, któty terroryzuje całą wieś, żądając spłaty długów z wysokimi odsetkami.

Seksowana pani weterynarz zgodziła się wziąć udział w spisku przecieko Skowronkowi. I teraz razem z Emilką (Anna Ilczuk) obmyślają plan jak pogrążyć przebiegłego biznesmena. To jednak nie podoba się Norbertowi, który wciąż kocha byłą żonę i łudzi się, że wreszcie ją odzyska.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Jowita wróci do Radka. Joanna Opozda znów w Pierwszej miłości

W 2217 odcinku "Pierwszej miłości" Norbert nie może zrozumieć dlaczego Paulina zgodziła się wziąć udział w tym spisku. Przecież jeszcze nie tak dawno walczyła z opinią największej uwodzicielki we wsi, która rozbiła małżeństwo Emilki i Bartka (Rafał Kwietniewski).

- Naprawdę tego chcesz? Sama z siebie? Chcesz tego? Czyli romans ze Skowronkiem? Prześpisz się z nim, żeby ratować tych idiotów? - pyta Sobolewski z trudem panując nad emocjami. Paulina nie życzy sobie takich opinii na swój temat. - Przeginasz...

Między byłymi małżonkami dochodzi do awantury. - Jak ty sobie to wyobrażasz? Że pójdziesz z nim na kawę, na ciastko, pokażesz atlas motyli... Czy jesteś aż tak naiwna? A może podoba ci się ten pomysł? - Norbert coraz bardziej traci nad sobą panowanie.

Patrz: Pierwsza miłość. Jogin Przemek uwiedzie Kingę?

- Mówił ci ktoś, że jesteś chamem... - Paulina nie chce słuchać tych wszystkich oszczerstw.
- Oczywiście, to jest moja wina, bo mówię jak jest. A ksiądz też tak do tego namawiał? Też się tak dobrze bawił przy tym? To może z księdzem też się przespałaś? - rzuca Norbert, a Paulina nie wytrzymuje i wymierza mu policzek.

- Kim ty jesteś żeby oceniać mnie i bliskich mi ludzi? - krzyczy ze łzami w oczach. Reakcja Pauliny jest dla Norberta bardzo bolesna. Liczył na to, że mogą znów być razem, ale teraz wie, że to niemożliwe. - Nikim. Ja zawsze dla ciebie będę nikim... - stwierdza Norbert i wychodzi.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: