SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Krystian w depresji. Melka obwinia się o samobójstwo Krystiana - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Krystian w depresji. Melka obwinia się o samobójstwo Krystiana - ZWIASTUN

19.01.2016, godz. 11:49
Pierwsza miłość odc. 2216. Krystian (Patryk Pniewski)
Pierwsza miłość odc. 2216. Krystian (Patryk Pniewski) foto: ATM Grupa/ ipla.tv

Próba samobójcza Krystiana (Patryk Pniewski) z serialu "Pierwsza miłość" odsłoniła problemy psychiczne chłopaka, który nie radzi sobie z odrzuceniem przez Melkę (Ewa Jakubowicz). Krystian żyje, ale zupełnie nie jest sobą. Z każdą minutą pobytu w szpitalu pogrąża się w coraz większej depresji. W 2216 odcinku "Pierwszej miłości" Dominik (Tomasz Włosok) próbuje przekonać przyjaciela, że samobójstwo jest największą głupotą, jaką mógł zrobić. Pociesza też Melkę, która nie może sobie darować, że przez nią Krystian chciał się zabić.

"Pierwsza miłość" odcinek 2216 - wtorek, 19.01.2016, o godz. 18 w Polsacie

Czy Krystian dojdzie do siebie po próbie samobójczej i pozwoli sobie pomóc? Kilka dni po tym jak powiesił się na drzewie w parku jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo, ale wciąż przebywa w szpitalu. Lekarze chcą go umieścić na oddziale psychiatrycznym. W przypadku samobójców taka jest bowiem procedura.

A ponieważ Krystian zachowuje się tak, jakby nie chciał dłużej żyć, to ryzyko, że znów spróbuje się zabić jest bardzo duże. Ewa (Ewa Gawryluk) i Michał (Wojciech Błach) martwią się o syna, który nie życzy sobie ich odwiedzin w szpitalu.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Jowita wróci do Radka

W 2216 odcinku "Pierwszej miłości" u Krystiana zjawia się jego najlepszy przyjaciel. Dominik wciąż nie może uwierzyć w to, co się stało. Nie zamierza zostawić Krystiana samego w tej trudnej chwili gdy zupełnie nie radzi sobie ze swoim życiem. Podczas wizyty kolegi Krystian udaje, że śpi.

- Słyszałem, że masz alergię na ludzi... Ale mam to gdzieś. To było durne stary. Na maksa durne. Z resztą to nie moja broszka. Lekko nie miałeś. Dla mnie możesz nie mówić, wisi mi to, ale i tak tu będę przyłaził. Kurde jak Melka wysłała mi smsa, że ty w tym parku... Wiesz, że są ludzie, którym na tobie zależy? Może pomyśl o tym następnym razem - stwierdza poruszony widokiem przyjaciela Dominik.

Patrz: Pierwsza miłość. Ewa i Michał dla Krystiana będą rodziną - ZWIASTUN

Stan psychiczny Krystiana coraz bardziej niepokoi Melkę, bo chłopak nie dopuszcza do siebie nikogo z bliskich. Melce zależy jednak na tym, by go jak najszybciej zobaczyć. Dominik uważa, że to nie najlepszy pomysł. - Wiesz co Melka, daj mu czas. Lepiej, żeby cię teraz nie wiedział - wyjaśnia dziewczynie.

I chwilę potem zaprasza ją na piwo do Barbariana, by odreagowali trochę te ostatnie tragiczne wydarzenia. Dominik pociesza Melkę, lecz żadne słowa nie są w stanie zagłuszyć wyrzutów sumienia, które ją dręczą.

- Prawie go zabiłam. Nie ty, nie ktoś, tylko ja... No gówniarz, kto tak robi? Kto się tak zachowuje? Bo powiedziałam mu, że to koniec, że miałam dosyć tego ciągłego "Melka przepraszam", "Melka już nie będę", "Melka kocham cię" - Melka nie może sobie darować, że przez nią Krystian chciał popełnić samobójstwo.

- To była jego decyzja... - uspokoja ją Dominik, lecz Melka nie chce tego słuchać.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: