SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Karol dowie się o romansie Sabiny i Radka - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Karol dowie się o romansie Sabiny i Radka - ZWIASTUN

19.01.2016, godz. 10:33
Pierwsza miłość odc. 2216. Karol Weksler (Karol Strasburger), Andrzej (Jerzy Bończak)
Pierwsza miłość odc. 2216. Karol Weksler (Karol Strasburger), Andrzej (Jerzy Bończak) foto: ATM Grupa/ Youtube

Wstydliwy sekret kochanków z serialu "Pierwsza miłość" wychodzi na światło dzienne! Sabina (Urszula Dębska) i Radek (Mateusz Banasiuk) spędzili razem upojne chwile nie wiedząc, że ich miłosne uniesienia rejestruje kamera, którą w mieszkaniu Wekslerów zamontował Andrzej (Jerzy Bończak). W 2216 odcinku "Pierwszej miłości" przyjaciel Karola (Karol Strasburger) z triumfem w głosie informuje go, że Sabina sypia z Radkiem (Mateusz Banasiuk). Czy Natan (Krzysztof Kwiatkowski) dowie się o zdradzi Sabiny? Zobacz zwiastun "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 2216 - wtorek, 19.01.2016, o godz. 18 w Polsacie

To było do przewidzenia, że wcześniej czy później wszyscy dowiedzą się o romansie Sabiny i Radka! Dla Andrzeja nagranie, na którym wyraźnie widać jak ta dwójka uprawia seks, staje się narzędziem zemsty na Wekslerach.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Jowita wróci do Radka

Przyjaciel Karola tylko czekał na dogodny moment, by ujawnić całą prawdę. Dlaczego? Bo wciąż jest przekonanym, że Wekslerowi kombinują coś za jego plecami z Igorem Kaczmarczykiem (Rafał Mohr). W końcu to dzięki niemu Sabina zdobyła dowód na swoją niewinność. Mąż Sabiny uciekł z majątkiem Wekslera, zakpił z Andrzeja, ale oddał nagranie z wypadku Sabiny i Dagi (Anna Szymańczyk).

W 2216 odcinku "Pierwszej miłości" Sabina w gronie najbliższych świętuje pomyślny wyrok sądu. Zostaje oczyszczona z zarzuty spowodowania wypadku, w którym zginęła Daga. W sądzie wspiera ją cała rodzina - Karol, Grażyna (Grażyna Wolszczak) i Grzegorz Król (Jan Jankowski).

Towarzyszy jej Natan, z którym dochodzi do porozumienia. Zakochani padają sobie w ramiona. Radosny nastrój nie utrzymuje się jednak zbyt długo, ponieważ po powrocie do domu czeka na nich niemiła niespodzianka. Podczas małego przyjęcia ma cześć Sabiny zjawia się Andrzej, który przekonany, że znalazł dowód na współpracę Wekslerów z Igorem. Okazuje się, że Sabina cały czas była w kontakcie z Kaczmarczykiem.

Patrz:Pierwsza miłość. Ewa odzyska Michała? Wpakuje mu się do łóżka!

Biznesmen, który ma na sumieniu ciemne interesy, czuje się oszukany i planuje zemstę. Pod wpływem chwili wyjawa Karolowi, że Sabina zdradza swojego narzeczonego. - Ten twój współpracownik...
- Radek, co z nim? - Karol nie spodziewa się tego, co za chwilę usłyszy. - Sypia z twoją córką, przyjacielu... - rzuca Andrzej.

Wiadomość o kłamstawach i zdradzie Sabiny jest szokiem dla Natana, który w przypływie wściekłości demoluje mieszkanie ukochanej. - Dużo jeszcze przede mną ukrywasz? - dopytuje Natan uświadamiając sobie, że Sabina jest dla niego obcą osobą.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: