SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Krystian umiera w szpitalu. Ewa oskarża Melkę o samobójstwo Krystiana

Pierwsza miłość. Krystian umiera w szpitalu. Ewa oskarża Melkę o samobójstwo Krystiana

14.01.2016, godz. 17:15
Pierwsza miłość odc. 2214. Krystian (Patryk Pniewski)
Pierwsza miłość odc. 2214. Krystian (Patryk Pniewski) foto: ATM Grupa

Bliscy Krystiana (Patryk Pniewski) z serialu "Pierwsza miłość" odchodzą od zmysłów na wieść o tym, że chłopak powiesił się na drzewie. Podczas gdy w 2214 odcinku "Pierwszej miłości" Radek (Mateusz Banasiuk) ratuje Krystiana po próbie samobójczej Ewa (Ewa Gawryluk) zarzuca Melce (Ewa Jakubowicz), że to przez nią jej syn chciał się zabić. Policzkuje ukochaną Krystiana przy Marysi (Aneta Zając) i Michale (Wojciech Błach). Czy po przewiezieniu do szpitala Krystian przeżyje?

"Pierwsza miłość" odcinek 2214 - piątek, 15.01.2016, o godz. 18 w Polsacie

Jeden telefon Marysi do Radka w sprawie Krystiana wystarczył, by wszystkich ogranęła panika. To Radek wyruszył na poszukowania pijanego Krystiana, który bez słowa wyszedł z Barbariana i zachowywał się bardzo dziwnie.

W 2213 odcinku "Pierwszej miłości" oczom Radka ukazuje się przerażający widok - Krystian zwisa bezwładnie z gałęzi drzewa w parku. Chłopak powiesił na się na pasku od spodni. Radek jest tak wstrząśnięty, że od razu się rozłącza nie wyjaśniając nic coraz bardziej zaniepokojonej Marysi.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Patryk Pniewski nie odejdzie z Pierwszej miłości. Oto dowód, że Krystian przeżyje

Po próbie sambójczej Krystian nie daje znaku życia, więc liczy się dosłownie każda sekunda. W 2214 odcinku "Pierwszej miłości" Radek reanimuje chłopaka. Robi wszystko co w jego mocy, by ratować mu życie. Kiedy do parku przyjeżdża pogotowie ratunkowe Radek może zawiadomić o tej tragedii Marysię i rodziców Krystiana.

- On to zrobił. Powiesił się... Żył kiedy go zabierali - przekazuje Majce.

Wiadomość o samobójstwie Krystiana jest szokiem dla wszystkich. Ewa wpada w histerię i od razu atakuje Michała, a potem Melkę, która mimo, że zerwała z chłopakiem bardzo się o niego martwi. - Święta jesteś? Pomiatałaś nim jak śmieciem, ty! Zniszczyłaś mu życie - rzuca wściekle matka samobójcy i wymierza Melce siarczysty policzek.

Patrz: Pierwsza miłość. Ewa wpakuje się Michałowi do łóżka

Wszyscy pędzą do szpitala, do którego trafia Krystian. Zaniepokojeni bliscy chłopaka spędzają noc na szpitalnym korytarzu, gdzie czekają na werdykt lekarza. Co prawda Krystian przeżył, ale jego stan jest naprawdę poważny.
- Doszło do niedotelnienia mózgu. Jeszcze nie wiadomo jak rozległego - ostrzega ich lekarz.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: