SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Krystian odzyskuje przytomność. Melka wciąż go kocha?

Pierwsza miłość. Krystian odzyskuje przytomność. Melka wciąż go kocha?

15.01.2016, godz. 18:01
Pierwsza miłość odc. 2214. Krystian (Patryk Pniewski)
Pierwsza miłość odc. 2214. Krystian (Patryk Pniewski) foto: ATM Grupa

Krystian (Patryk Pniewski) z serialu "Pierwsza miłość" przeżyje próbę samobójczą. Porzucony przez Melkę (Ewa Jakubowicz) powiesił się na drzewie w parku, ale już w 2214 odcinku "Pierwszej miłości" trafi do szpitala. To Radek (Mateusz Banasiuk) uratuje Krystiana. Walkę o życie chłopaka będą jednak kontynuowali lekarze. Melka zakradnie się na salę, w której będzie leżał Krystian, by być blisko niego. Kiedy zacznie się szarpać z pielęgniarką Krystian otworzy oczy.

"Pierwsza miłość" odcinek 2214 - piątek, 15.01.2016, o godz. 18 w Polsacie


Samobójstwo Krystiana z "Pierwszej miłości" będzie szokiem dla wszystkich. Kiedy w 2214 odcinku "Pierwszej miłości" Radek zacznie reanimację Krystiana, który nie będzie dawał żadnego znaku życia, nie pomyśli nawet o tym, by w tym momencie zawiadomość Melkę (Aneta Zając).

Zadzowni tylko na pogotowie. Z pomocą dyspozytorki uda mu się uchronić nastolatka przed śmiercią. Dopiero kiedy karetka zabierze Krystiana do szpitala zadzwoni do Majki. On to zrobił. Powiesił się... Żył kiedy go zabierali - przekaże Marysi.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Patryk Pniewski nie odejdzie z Pierwszej miłości. Oto dowód, że Krystian przeżyje

Ewa wpadnie w szał i od razu zaatakuje Michała. Zarzuci byłemu partnerowii, że nie dbał o ich syna, że nie przejął się jego problemami. Potem oskarży Melkę o to, że przez nią Krystian chciał się zabić.

- Święta jesteś? Pomiatałaś nim jak śmieciem, ty! Zniszczyłaś mu życie - wykrzyczy dziewczynie prosto w twarz.

Marysia, Michał, Ewa i Melka pojadą do szpitala i będą przerażeni diagnozą lekarza. – Walczymy o jego życie. Kolejne godziny są decydujące. Doszło do niedotlenienia mózgu i jeszcze nie wiemy do jak rozległego - poinformuje ich lekarz.

Przy pierwszej nadarzającej się okazji Melka zakradnie się na salę na OIOM-ie, w której leży Krystian. Zrozpaczona będzie czuwać przy byłym chłopaku. Ale na jego widok zacznie też krzyczeć.

Patrz: Pierwsza miłość. Patryk Pniewski o samobójstwie Krystiana: To były trudne sceny

- Ty głupku pieprzony, co ty sobie myślałeś! Nienawidzę cię, słyszysz? Wiem, że chciałeś dobrze. Zawsze to wiedziałam... Przepraszam to moja wina...

Gdy wejdzie pielęgniarka, by wyprosić Melkę z sali, nastolatka urządzi jej awanturę. Jej krzyki sprawią, że nagle Krystian otworzy oczy.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź fokus.tv - seriale i filmy online za darmo!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: