SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Jowita już nie wróci. Radek nie kocha Jowity

Pierwsza miłość. Jowita już nie wróci. Radek nie kocha Jowity

13.01.2016, godz. 14:30
Pierwsza miłość. Sabina (Urszula Dębska), Radek (Mateusz Banasiuk), Jowita (Joanna Opozda)
Pierwsza miłość. Sabina (Urszula Dębska), Radek (Mateusz Banasiuk), Jowita (Joanna Opozda) foto: ATM Grupa

Nie ma już szans na powrót Jowity (Joanna Opozda) do serialu "Pierwsza miłość"? Radek (Mateusz Banasiuk) pogodził się z tym, że Jowita uciekła od niego kradnąc wszystkie pieniądze na swoje leczenie. W 2212 odcinku "Pierwszej miłości" w szczerej rozmowie z Krystianem (Patryk Pniewski) przyznaje, że już nie kocha swojej byłej dziewczyny. Teraz serce Radka należy do Sabiny (Urszula Dębska), z którą będzie w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" już wkrótce.

"Pierwsza miłość" odcinek 2212 - środa, 13.01.2016, o godz. 18 w Polsacie

Joanna Opozda pożegnała się z "Pierwszą miłością" na początku listopada 2015 roku. Wtedy chora na raka Jowita uciekła z pieniędzmi, które na jej leczenie Radek ukradł Arturowi Kulczyckiemu (Łukasz Płoszajski).

Po tej szokującej ucieczce Jowity aktorka pojawiła się w serialu tylko raz - kiedy Radek miał zwidy po pobiciu przez ochroniarzy Andrzeja (Jerzy Bończak). Na razie nic nie wskazuje na to, by wątek Jowity znów pojawił się w "Pierwszej miłości". Co więcej, nie zanosi się, by Radek i Jowita mogli być jeszcze razem. A stanowili taką piekną parę.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Krystian chce się zabić! Bezdomny rozwali mu głowę cegłą? - ZWIASTUN

W 2212 odcinku "Pierwszej miłości" po raz pierwszy od ucieczki Jowity Radek otwarcie mówi o swoich uczuciach do byłej dziewczyny. Od niedawna jest zakochany w Sabinie, więc Jowita już dla niego nie istnieje.

- Też byłem zakochany... W Jowicie. Na amen i umór. I co? Było minęło. Na początku jasne -świat się zawalił, budziłem się rano, coś tam jadłem, spałem. Ale nie żyłem. Byłem jak zombie. A potem przeszło. Okazało się, że życie toczy się dalej - zwierza się Krystianowi w Barbarianie, by podnieść na duchu załamanego chłopaka.

Patrz: Pierwsza miłość. Czy Patryk Pniewski odejdzie z Pierwszej miłości, a Krystian umrze?

Słowa Radka sprawiają, że Krystian od razu go atakuje. Nie może pojąć jak mógł tak bardzo kochać Jowitę i w ciągu kilku miesięcy wyrzucić ją ze swojego serca. - Pierdzielisz głupoty? Zapomniałeś o niej? To jednak nie była prawdziwa miłość... - stwierdza Krystian. Radek dodaje tylko, że to wszystko nie jest takie proste, ale umie żyć bez Jowity.

Nie wspomina tylko o tym, że teraz kobietą jego życia jest Sabina. To już pewne, że romans Radka z Sabiną będzie miał swoją kontynuację w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" już w lutym 2016. A to oznacza również, że Natan (Krzysztof Kwiatkowski) pójdzie w odstawkę i nie wróci do Sabiny.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: