SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Krystian umrze? Powiesi się na drzewie w parku - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Krystian umrze? Powiesi się na drzewie w parku - ZWIASTUN

08.01.2016, godz. 19:51
Pierwsza miłość. Krystian (Patryk Pniewski)
Pierwsza miłość. Krystian (Patryk Pniewski) foto: ATM Grupa

Wstrząsająca śmierć w serialu "Pierwsza miłość"! Krystian (Patryk Pniewski) tak cierpi po rozstaniu z Melką (Ewa Jakubowicz), że w 2212 odcinku "Pierwszej miłości" chce popełnić samobójstwo. Ale ponieważ nie ma odwagi, by sam się zabić, to opłaca bezdomnego, który ma mu w tym pomóc. Pierwsza próba samobójcza Krystiana nie powodzi się. Chłopak próbuje jeszcze raz. W 2214 odcinku "Pierwszej miłości" Radek (Mateusz Banasiuk) odnajduje go nieprzytomnego w parku. Czy Krystian umrze?

"Pierwsza miłość" odcinek 2212 - środa, 13.01.2016, o godz. 18 w Polsacie

Czy Krystian z "Pierwszej miłości" umrze po tym jak spróbuje popełnić samobójstwo, a Patryk Pniewski pożegna się z serialem? Już od 2212 odcinka "Pierwszej miłości" widzowie będą świadkami dramatycznych scen z udziałem Krystiana, który zupełnie sobie nie radzi po rozstaniu z Melką.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Krystian w szpitalu po próbie samobójczej

A jeszcze tak niedawno wszystko wskazywało na to, że życie Krystiana powoli zaczęło się układać. Problemy z prawem ma już za sobą, dogadał się też ze swoją matką (Ewa Gawryluk), która odnalazła syna po 19 latach.

Odrzucony przez Melkę nie radzi sobie z emocjami i w 2212 odcinku "Pierwszej miłości" postanawia ze sobą skończyć! Przygnębiony chłopak najpierw jednak przesiaduje w Barbarianie, gdzie topi smutki w alkoholu. W ukojeniu bólu nie pomaga mu nawet szczera rozmowa z Radkiem. W końcu decyduje się popełnić samobójstwo, a ma mu w tym pomóc, za odpowiednią opłatą, przypadkowo spotkany w parku bezdomny.

Pierwsza próba samobójcza nie powodzi się. Krystian jest jednak zdeterminowany, by spróbować jeszcze raz…W 2213 odcinku "Pierwszej miłości" zniechęcony do życia chłopak wyrzuca wszystkie swoje pieniądze. Nie będą mu już potrzebne... Bierze pasek od spodni i zawiązuje pętlę.

Patrz: Pierwsza miłość. Patryk Pniewski o śmierci Krystiana w serialu

Nagłe zniknięcie Krystiana niepokoi jego bliskich. Rozpoczynają poszukiwania. Do akcji włącza się również Radek, który w 2214 odcinku "Pierwszej miłości" znajduje w parku nieprzytomnego Krystiana. Próbuje ratować mu życie. Na wpół żywy Krystian trafia do szpitala gdzie natychmiast przyjeżdżają Michał (Wojciech Błach), Ewa, Melka i Marysia (Aneta Zając).

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: