SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Krystian załamany, bo Melka nie chce go znać - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Krystian załamany, bo Melka nie chce go znać - ZWIASTUN

12.01.2016, godz. 07:30
Pierwsza miłość. Dominik (Tomasz Włosok), Melka (Ewa Jakubowicz)
Pierwsza miłość. Dominik (Tomasz Włosok), Melka (Ewa Jakubowicz) foto: ATM Grupa

Nie ma już szans, by w serialu "Pierwsza miłość" Melka (Ewa Jakubowicz) i Krystian (Patryk Pniewski) wrócili do siebie. W 2211 odcinku "Pierwszej miłości" Melka w ostrych słowach zrywa znajomość z Krystianem, który nie może się pogodzić z jej odejściem. W akcie desperacji napuszcza na nią swojego przyjaciela. Dominik (Tomasz Włosok) ma udawać przed Melką, że chce ją poderwać.

"Pierwsza miłość" odcinek 2211 - wtorek, 12.01.2016, o godz. 18 w Polsacie

To już ostateczny koniec związku Melki i Krystiana z "Pierwszej miłości"! Niepotrzebnie tak długo chłopak łudził się, że jakimś cudem odzyska ukochaną, że Melka wybaczy mu to, że zachowuje się jak nieodpowiedzialny gówniarz, którym steruje mamusia, Ewa (Ewa Gawryluk).

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Patryk Pniewski odejdzie z Pierwszej miłości? Krystian zabije się z miłości do Melki

Po ostatnim spotkaniu z Melką tak bardzo uwierzył w to, że mogą znów być razem, że zaczął się nawet rozglądać za pierścionkiem zaręczynowym. W 2211 odcinku "Pierwszej miłości" Melka w brutalny sposób niszczy wszystkie nadzieje byłego chłopaka. A Krystian, jak to ostatnio ma w zwyczaju, reaguje wybuchem płaczu.


- Proszę cię... - błaga ukochaną przez łzy. Melka nie zamierza jednak być z kimś, kto nie liczy się z jej uczuciami, kto ma w głowie tylko szczeniackie wyskoki. Żeby dać Krystianowi do zrozumienia, że to już koniec, że nie ma powrotu do tego, co było używa dość mocnych słów.

- Zamknij się. Nie ma cię dla mnie, rozumiesz, nie istniejesz! Nie ma cię! - wykrzykuje mu prosto w oczy.


Patrz: Pierwsza miłość. Krystian w szpitalu walczy o życie

Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej gdy Melkę odwiedza Dominik. Przyjaciel Krystiana nie ukrywa, że jest zauroczony dziewczyną i liczy na to, że teraz skoro jest już wolna, może zabiegać o jej względy. - A co się konkretnie podoba we mnie? - pyta go Melka widząc jakim rozmarzonym wzrokiem Dominik na nią patrzy. 
- Twoje oczy... Ogólnie wszystko - przyznaje nastolatek.

Z kolei Krystian popełnia kolejne błędy, które jeszcze bardziej oddalają go od ukochanej. Informacja o Melce, którą przekazuje mu Dominik, popychają go do większego głupstwa. Krystian jest bowiem przekonany, że Melka spotyka się z Mikserem (Błażej Michalski). Napuszcza więc Dominika, by udawał przed dziewczyną, że jest nią zainteresowany.

- Pójdziesz i powiesz jej, że ci się podoba i skoro nie jest już ze mną, to wy możecie - tłumaczy Krystian, a Dominik wybucha śmiechem. - Weź ty się walnij w głowę.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: