SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Krystian bez szans. Melka do niego nie wróci

Pierwsza miłość. Krystian bez szans. Melka do niego nie wróci

08.01.2016, godz. 18:30
Pierwsza miłość. Krystian (Patryk Pniewski)
Pierwsza miłość. Krystian (Patryk Pniewski) foto: ATM Grupa

Między Melką (Ewa Jakubowicz) a Krystianem (Patryk Pniewski) z serialu "Pierwsza miłość" już wszystko skończone! Zakochani rozstali się, bo Melka nie mogła znieść tego, że Ewa (Ewa Gawryluk) cały czas ingeruje w ich związek. Choć Krystian wiele razy błagał o wybaczenie i drugą szansę, to Melka nie chce do niego wrócić. W 2210 odcinku "Pierwszej miłości" Krystian podejmuje ostatnią próbę przekonania Melki, by znów byli razem. Bezskutecznie...

"Pierwsza miłość" odcinek 2210 - poniedziałek, 11.01.2016, o godz. 18 w Polsacie

Dlaczego Melka i Krystian z "Pierwszej miłości" nie są już razem? To Ewa była powodem rozstania nastolatków. Ukochana Krystiana nie mogła znieść, że jego matka ciągle się wtrąca w ich sprawy, że chłopak nie ma własnego zdania, że Ewa totalnie zawładnęła jego życiem.

Kiedy Krystian zrozumiał, że przez Ewę traci miłość swojego życia, było już za późno. W ostatnim czasie Melka dała mu dobitnie do zrozumienia, że między nimi to już definitywny koniec.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Krystian popełni samobójstwo, bo Melka do niego nie wróci - ZWIASTUN

W 2210 odcinku "Pierwszej miłości" Melka, za namową Marysi (Aneta Zając), decyduje się na spotkanie z Krystianem. Zadowolony z siebie chłopak wierzy, że uda mu się naprawić stosunki z ukochaną. Oschłość i obojętność Melki są jednak tak wyraźna, że bardzo szybko Krystian traci nadzieję na odzyskanie dziewczyny.

W końcu zrezygnowany poddaje się zupełnie. - Może kiedyś poczujesz, że mam jakieś szanse, to daj znać... - przyznaje Krystian, który jednocześnie zapewnia Melkę, że nigdy nie przestanie jej kochać.

Patrz: Pierwsza miłość. Krystian w szpitalu po próbie samobójczej

Odmowa Melki jest dla niego prawdziwym ciosem. Serce chłopaka rozpada się na tysiące kawałków. W tej jednej chwili traci chęci do życia. Bez Melki czuje, że nic już nie ma dla niego sensu. Krystian jest bliski podjęcia desperackiej decyzji, która kończy się dla niego bardzo tragicznie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: