SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Sabina nie przyzna się Natanowi, że zdradziła go z Radkiem - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Sabina nie przyzna się Natanowi, że zdradziła go z Radkiem - ZWIASTUN

02.01.2016, godz. 16:30
Pierwsza miłość. Sabina (Urszula Dębska), Natan (Krzysztof Kwiatkowski)
Pierwsza miłość. Sabina (Urszula Dębska), Natan (Krzysztof Kwiatkowski) foto: ATM Grupa/ Youtube

Zdrady Sabiny (Urszula Dębska) z serialu "Pierwsza miłość" pozostanie jej słodką tajemnicą. Natan (Krzysztof Kwiatkowski) nie dowie się, że Sabina spała z Radkiem (Mateusz Banasiuk). Jednak w 2209 odcinku "Pierwszej miłości" zacznie podejrzewać, że narzeczona nie kocha go już tak jak dawniej. Czy Sabina zostawi Natana dla Radka? Zobacz zwiastun nowych odcinków "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 2209 - piątek, 8.01.2016, o godz. 18 w Polsacie

Romans Sabiny i Radka z "Pierwszej miłości" nie umknął uwadze Andrzeja (Jerzy Bończak), który zainstalował kamerę w mieszkaniu Wekslerówny. Ale jak na razie tylko przyjaciel Karola (Karol Strasburger) wie, że Sabina zdradziła narzeczonego z Zielińskim. Natan nie domyśla się, że ukochana przyprawiła mu rogi ze swoim przyjacielem, który się w niej zakochał.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Joanna Opozda i Patryk Pniewski mogli zginąć w zamachu w Izraelu

Radek postanowił wyprowadzić się od Sabiny, bo ona nie ma odwagi zakończyć dla niego swojego związku.  W 2208 odcinku "Pierwszej miłości" Natan urządza narzeczonej awanturę - ma dosyć tego, że bardziej zajmuje się Radkiem niż nim. Zieliński nie ma innego wyjścia - musi się usunąć z życia ukochanej.

Tylko Mikserowi (Błażej Michalski) zwierza się, że ma nadzieję, że Sabina wybierze jego. - Na to liczysz, prawda? Że tam wrócisz, a Natana juz nie będzie? - pyta przyjaciela Mikser.

Patrz: Pierwsza miłość. Krystian zabije się przez Melkę. Samobójstwo w Pierwszej miłości - ZWIASTUN

Po wyprowadzce Radka między Sabiną i Natanem wciąż nie układa się najlepiej. Lekarz wyczuwa, że jego ukochana coś przed nim ukrywa, że jej przyjaźń z Zielińskim może zagrażać ich wspólnej przyszłości. W 2209 odcinku "Pierwszej miłości" Sabina, zmartwiona losem Zielińskiego, próbuje się z nim skontaktować. Zawiedziony Natan prosi, by w końcu zadecydowała, co dalej z ich związkiem.

Kiedy próbuje zbliżyć się do Sabiny ona niechętnie go przytula. W jej myślach wciąż jednak jest Radek i upojne chwile, które spędzili razem kilka dni temu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: