SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Natan dowie się o romansie Sabiny i Radka?

Pierwsza miłość. Natan dowie się o romansie Sabiny i Radka?

05.01.2016, godz. 13:30
Pierwsza miłość. Sabina (Urszula Dębska), Natan (Krzysztof Kwiatkowski)
Pierwsza miłość. Sabina (Urszula Dębska), Natan (Krzysztof Kwiatkowski) foto: ATM Grupa/ Youtube

Sabina (Urszula Dębska) i Radek (Mateusz Banasiuk) z serialu "Pierwsza miłość" spali ze sobą, ale na razie jeszcze nikt nie wie o ich romansie... Tak im się przynajmniej wydaje, bo kochankowie nie zdają sobie sprawy, że Andrzej (Jerzy Bończak) ukrył kamerę w mieszkaniu Sabiny i nagrał jej miłosne igraszki z Radkiem. W 2208 odcinku "Pierwszej miłości" między Sabiną a Natanem (Krzysztof Kwiatkowski) dochodzi do kłótni o Radka. Narzeczony Wekslerówny chce wiedzieć co ją łączy z przyjacielem. Sabina przyzna się do zdrady?

"Pierwsza miłość" odcinek 2208 - czwartek, 7.01.2016, o godz. 18 w Polsacie

Miłosny trójkąt w "Pierwszej miłości", czyli Sabina, Natan i Radek to mieszanka wybuchowa! Uczucie, które niespodziewanie narodziło się między przyjaciółmi wywołuje sporo komplikacji w ich życiu.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Joanna Opozda ofiarą hejterów po tym jak przeżyła zamach w Tel Awiwie

Zakochany Radek wyznał Sabinie miłość, lecz ona nie odpowiedziała mu tym samym. Mimo to dała się ponieść namiętności i zdradziła narzeczonego z Radkiem. Szalony seks przyjaciół został zarejestrowany przez kamerę Andrzeja. Ani Sabina, ani Radek nie wiedzą, że przyjaciel Karola (Karol Strasburger) ma dowód ich zdrady i może w każdej chwili go wykorzystać.

Po upojnych chwilach z Sabiną, Radek wyprowadził się z jej mieszkania, ale tylko na chwilę. W 2208 odcinku "Pierwszej miłości" Karol sprowadza go z powrotem. Robią przecież razem interesy, więc Zieliński musi być w zasięgu ręki.

To jednak nie podoba się Natanowi, który wyczuwa napięcie między swoją ukochaną a Radkiem. W końcu narzeczony Sabiny wybucha. W 2208 odcinku "Pierwszej miłości" urządza jej awanturę przy Radku i Karolu. Żąda odpowiedzi na pytanie kim tak właściwie dla niej jest, co ją łączy z Radkiem.

Patrz: Pierwsza miłość. Krystian zabije się przez Melkę. Samobójstwo w Pierwszej miłości - ZWIASTUN

Zielińskiemu nie pozostaje nic innego, jak zabrać swoje rzeczy i wyjść, nie oglądając się za siebie. Radek wie, że nie może już wrócić Wekslerów. Pyta Miksera (Błażej Michalski), czy mógłby przenocować w klubie Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Przyjaciel od razu domyśla się, że chodzi o Sabinę i to co między nimi zaszło.

- Na to liczysz, nie? Że tam wrócisz, a Natana już nie będzie... - stwierdza Mikser kiedy Radek zwierza się mu ze swoich problemów.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: