SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Sabina i Radek przyłapani na seksie przez Natana i Andrzeja - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Sabina i Radek przyłapani na seksie przez Natana i Andrzeja - ZWIASTUN

31.12.2015, godz. 07:27
Pierwsza miłość. Sabina (Urszula Dębska), Radek (Mateusz Banasiuk), Natan (Krzysztof Kwiatkowski)
Pierwsza miłość. Sabina (Urszula Dębska), Radek (Mateusz Banasiuk), Natan (Krzysztof Kwiatkowski) foto: ATM Grupa

Seks Sabiny (Urszula Dębska) i Radka (Mateusz Banasiuk) z serialu "Pierwsza miłość" pod okiem kamery! W 2205 odcinku "Pierwszej miłości" przyjaciele dają się ponieść pożądaniu i spędzają upojne chwile w mieszkaniu Sabiny. Nie wiedzą, że ich miłosne igraszki obserwuje Andrzej (Jerzy Bończak) ze swoimi ochroniarzami. Na domiar złego do domu wraca Natan (Krzysztof Kwiatkowski). Narzeczony Sabiny przyłapie ją na zdradzie z Radkiem?

"Pierwsza miłość" odcinek 2205 - czwartek, 31.12.2015, o godz. 18 w Polsacie

Sabina i Radek z "Pierwszej miłości" już kiedyś byli razem, więc w ich przypadku powiedzenie, że "stara miłość nie rdzewieje" sprawdza się idealnie. Po tym jak Radek, dość niespodziewanie, wyznał przyjaciółce miłość, nawet się nie łudził, że ona odwzajemnia to uczucie.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Samobójstwo Krystiana. Zabije się z miłości do Melki - ZWIASTUN

W 2205 odcinku "Pierwszej miłości" po wyjściu ze szpitala Radek zjawia się w mieszkaniu Sabiny. Pakuje swój plecak, w którym ma zaledwie kilka rzeczy i pisze Sabinie kartę na pożegnanie. Ponieważ wie, że Sabina nigdy nie zostawi dla niego Natana odwołuje to co powiedział wcześniej w Barbarianie.

"Nie kocham cię" - tymi słowami chce zapewnić ją, że na nic nie liczy i nic od niej nie chce. Kiedy otwiera drzwi, by wyjść nagle pojawia się Sabina. Między przyjaciółmi najpierw dochodzi do kłótni. Sabina zarzuca Radkowi, że bawi się jej uczuciami i wymierza mu siarczysty policzek. Jednak już po chwili zaczyna go całować.

Patrz: Pierwsza miłość. Marysia i Michał wezmą ślub?

Szał namiętności, który w nich wstępuje jest tak silny, że przestają nad sobą panować. Kochankowie nie wiedzą, że świadkami ich miłosnych uniesień są Andrzej oraz jego dwaj ochroniarze, którzy zainstalowali kamerę w mieszkaniu Wekslerówny i świetnie się bawią widząc ją w akcji z kochankiem.

Najgorsze ma się jednak dopiero nastąpić, bo do mieszkania wraca także Natan...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: