SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Gorący seks Sabiny i Radka i nagły powrót Jowity - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Gorący seks Sabiny i Radka i nagły powrót Jowity - ZWIASTUN

28.12.2015, godz. 18:30
Pierwsza miłość. Sabina (Urszula Dębska), Radek (Mateusz Banasiuk)
Pierwsza miłość. Sabina (Urszula Dębska), Radek (Mateusz Banasiuk) foto: ATM Grupa/ Youtube

Jowita (Joanna Opozda) z serialu "Pierwsza miłość" wróci do Radka (Mateusz Banasiuk) akurat wtedy, gdy on nawiąże gorący romans z Sabiną (Urszula Dębska)? A może powrót Jowity do Wrocławia będzie tylko wytworem wyobraźni Radka? Jedno jest pewne - w nowym zwiastunie "Pierwszej miłości" widzowie mogą zobaczyć namiętne sceny, które rozegrają się w 2205 odcinku "Pierwszej miłości", a w nich upojny seks pary przyjaciół.

"Pierwsza miłość" odcinek 2205 - czwartek, 31.12.2015, o godz. 18 w Polsacie

Seksualne napięcie między Sabiną a Radkiem z "Pierwszej miłości" sięga zenitu! Problem jednak w tym, że Sabina wciąż nie może się zdecydować czy chce być z Radkiem, czy ze swoim narzeczonym Natanem (Krzysztof Kwiatkowski).

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Krystian w szpitalu po próbie samobójczej

Sprawy komplikują się jeszcze bardziej podczas rodzinnego wyjazdu Wekslerów na strzelanie w lesie. W 2202 odcinku "Pierwszej miłości" narzeczeni znów się do siebie zbliżają. A to nie podoba się Radkowi, który bije się z myślami czy wyznać przyjaciółce, że się w niej zakochał.

Między Sabiną a Natanem odżywają dawne uczucia. Rozdarta między dwoma mężczyznami Sabina wciąż nie może jednak zapomnieć o Radku. On z kolei, w 2203 odcinku "Pierwszej miłości", ma przewidzenia po pobiciu. Napadnięty przez ochroniarzy Andrzeja (Jerzy Bończak) zostaje ranny w głowę. Siedząc w "Barbarianie" wydaje mu się nawet, że widzi byłą dziewczynę, która znienacka pojawia się w lokalu.

Patrz: Pierwsza miłość. Adam Zdrójkowski jako 19-latek Filip uwiedzie Beatę?

W 2205 odcinku "Pierwszej miłości" Radek postanawia wyprowadzić się z mieszkania Sabiny. Pakuje swoje rzeczy i już ma wyjść kiedy przyjaciółka nagle go zatrzymuje.

Sabina zaczyna całować chłopaka, a on nie jest w stanie zapanować nad pożądaniem. Kochankowie sędza upojne chwile, nie wiedząc, że wszystko nagrywa się na kamerę, którą zostawił w mieszkaniu Andrzej (Jerzy Bończak).

 

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: