SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Norbert i Damian pobiją się o Paulinę - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Norbert i Damian pobiją się o Paulinę - ZWIASTUN

29.12.2015, godz. 17:15
Pierwsza miłość. Norbert (Łukasz Konopka), Paulina (Julia Pogrebińska)
Pierwsza miłość. Norbert (Łukasz Konopka), Paulina (Julia Pogrebińska) foto: ATM Grupa

Bójka w serialu "Pierwsza miłość" o Paulinę (Julia Pogrebińska). Seksowna pani weterynarz z Wadlewa nie jedynemu facetowi zakręciła już w głowie. Do grona jej wielbicieli dołączył ostatnio Damian Skowronek (Hubert Urbański), bezwzględny biznesmen, który naciągnął mieszkańców wsi na pożyczki. W 2204 odcinku "Pierwszej miłości" dochodzi do starcia Damiana z Norbertem (Łukasz Konopka). Były mąż Pauliny staje w obronie ukochanej.

"Pierwsza miłość" odcinek 2204 - środa, 30.12.2015, o godz. 18 w Polsacie

Paulina z "Pierwszej miłości" oczerowała Damiana Skowronka od pierwszego wejrzenia. A ponieważ biznesmen, który przybył do Wadlewa, by ściągnąć od mieszkańców niespłacone długi, jest typem faceta, który zawsze dostaje to, czego chce, to liczy na to, że małym wysiłkiem przekona do siebie pani weterynarz.

Zapomina tylko o tym, że Paulina mieszka z byłym mężem, a Norbert nie zamierza tak łatwo z niej zrezygnować.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Gorący seks Sabiny i Radka - ZWIASTUN

W 2204 odcinku "Pierwszej miłości" dochodzi do konfrontacji mężczyzn. Damian odwiedza Paulinę w domu Norberta, by wręczyć jej drogi prezent. Jest pewny siebie i przekonany, że wcześniej czy później zdobędzie kobietę.

Ale wybiera dość niefortunnny moment na wizytę. Przychodzi akurat w chwili, gdy weterynarz świętuje z Norbertem rocznicę ich pierwszej randki. Byli małżonkowie jedzą razem uroczystą kolację przy butelce wina, a Damian psuje im ten podniosły nastrój.

Patrz: Pierwsza miłość. Krystian w szpitalu po próbie samobójczej

Początkowo Norbert grzecznie wyprasza gościa. Jednak Damian nie daje się tak łatwo spławić. W końcu Norbertowi puszczają nerwy. - Wynoś się i nigdy tu nie wracaj - grozi biznesmenowi. Finał bójki jest taki, że były mąż Pauliny porządnie obrywa od Skowronka, ale dostaje coś w zamian - ukochana obdarza go namiętnym pocałunkiem.

Pobity Damian zjawia się na plebanii u proboszcza (Włodzimierz Matuszak), które pieniądze zebrane podczas mszy przekazuje Skowronkowi i spłaca w ten sposób raty parafian. Biznesmen uprzedza księdza, że teraz będzie egzekwował długi jeszcze brutalniej. - Nie szanują mnie, koniec dobroci!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: