SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Radek zakocha się w Sabinie! Seks przyjaciół w aucie

Pierwsza miłość. Radek zakocha się w Sabinie! Seks przyjaciół w aucie

03.12.2015, godz. 19:32
Pierwsza miłość. Sabina (Urszula Dębska), Radek (Mateusz Banasiuk)
Pierwsza miłość. Sabina (Urszula Dębska), Radek (Mateusz Banasiuk) foto: ATM Grupa

Sabina (Urszula Dębska) i Radek (Mateusz Banasiuk) z serialu "Pierwsza miłość" będą razem?! Po przeprowadzce do mieszkania Sabiny między dwójką przyjaciół zacznie się rodzić niebezpieczna bliskość. Dojdzie do tego, że Sabina zacznie się oddalać od Natana (Krzysztof Kwiatkowski). Aż wreszcie w 2203 odcinku "Pierwszej miłości" Radek zbierze się na odwagę i wyzna Sabinie miłość. Czy jego uczucie będzie odwzajemnione?

"Pierwsza miłość" odcinek 2203 - wtorek, 29.12.2015, o godz. 18 w Polsacie

Przyjaźń łącząca Sabinę i Radka z "Pierwszej miłości" przerodzi się w miłość! Wygląda na to, że scenarzyści serialu szykują dla widzów romans, którego chyba nikt się nie spodziewał.

Uczucie, które połączy parę przyjaciół zniszczy związek Sabiny z Natanem, a Radkowi pozwoli zapomnieć o Jowicie (Joanna Opozda), która uciekła od niego kradnąc pieniądze na swoje leczenie!

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Co knuje Ewa? Matka Krystiana przyjechała po spadek - ZWIASTUN

Zacznie się od niewinnych rozmów o dramatycznych przeżyciach, których los obojgu ostatnio nie szczędził. W 2189 odcinku "Pierwszej miłości" Natan coraz gorzej będzie znosił obecnośc w mieszkaniu Sabiny nie tylko jej ojca Karola Wekslera (Karol Strasburger), ale także Radka.

Dodatkowi lokatorzy zaczną mu działać na nerwy, bo przez nich Sabina nie będzie miała dla niego czasu. Pragnienie Natana, by pobyć z ukochaną sam na sam, nie spełni się. Tymczasem Sabina i Radek uświadomią sobie jak wiele mają ze sobą wspólnego i jak dobrze się czują w swoim towarzystwie.

Patrz: Pierwsza miłość. Krystian zabije się! Patryk Pniewski pierwszy raz o śmierci w serialu

Natan obmyśli nawet plan, by pozbyć się Radka i Karola z mieszkania Sabiny i mieć narzeczoną tylko dla siebie, lecz jego zamiary się nie powiodą. Z każdym dniem sytuacja będzie pogarszać się coraz bardziej. Relacje zakochanych staną się tak napięte, że Sabina zacznie lekceważyć starania Natana, który wciąż będzie ją adorował.

Dużej dawki silnych wrażeń i adrenaliny dostarczy jej natomiast towarzystwo Radka. Poświęci mu coraz więcej uwagi kosztem swojego związku z Natanem. Między przyjaciółmi zrobi się naprawdę gorąco. Aż wreszcie w 2203 odcinku "Pierwszej miłości" Radek wyzna Sabinie, że jest w niej zakochany. Co ona na to?

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: