SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Radek pobity przez ochroniarzy Andrzeja

Pierwsza miłość. Radek pobity przez ochroniarzy Andrzeja

28.12.2015, godz. 18:29
Pierwsza miłość. Krzyś (Mariusz Jakus), Radek (Mateusz Banasiuk)
Pierwsza miłość. Krzyś (Mariusz Jakus), Radek (Mateusz Banasiuk) foto: ATM Grupa

Radek (Mateusz Banasiuk) z serialu "Pierwsza miłość" ofiarą brutalnej napaści! Ludzie Andrzeja (Jerzy Bończak), przyjaciela Karola Wekslera (Karol Weksler), który znów pojawia się we Wrocławiu, w 2202 odcinku "Pierwszej miłości" atakują Radka na ulicy. Czym chłopak im się naraża, że tak bestialsko go biją? Ich atak ma związek z planem Andrzeja, który zaczyna podejrzewać Wekslerów o nieczystą grę.

"Pierwsza miłość" odcinek 2202 - poniedziałek, 28.12.2015, o godz. 18 w Polsacie

Radek z "Pierwszej miłości" znów pakuje się w kłopoty. Nie tak dawno kradł samochody i został aresztowany kiedy pokusił się o luksusowe auto Wekslera, a teraz znów jest w tarapatach. Po tym jak zgodził się na współpracę z ojcem Sabiny (Urszula Dębska) ściąga na siebie olbrzymie niebezpieczeństwo.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Radek zakocha się w Sabinie! Seks przyjaciół w aucie

Zaczyna się od tego, że do Wrocławia przyjeżdża Andrzej, podejrzany biznesmen z Krakowa, przyjaciel Wekslera, który pomógł mu złapać w pułapkę Igora Kaczmarczyka (Rafał Mohr). Po tym jak Igor uciekł do Brazylii z całym majątkiem Karola, Andrzej zaczyna podejrzewać, że Weksler ma coś z tym wspólnego. Intuicja podpowiada mu, że Karol i Sabina są ze wzmowie z Kaczmarczykiem.

A ponieważ przyjaciel Wekslera ma kryminalną przeszłość i wciąż otacza się bewzględnymi ludźmi to szybko okazuje się, że lepiej z nim nie zadzierać. Przez jakiś czas razem ze swoimi zaufanymi ochroniarzami obserwuje mieszkanie Sabiny.

W 2202 odcinku "Pierwszej miłości" zbiry Andrzeja atakują Radka w biały dzień na ulicy. Dlaczego właśnie jego? Wszystko wyjaśni się już niebawem. Pobity Radek nie dociera na czas do Barbariana gdzie miał spotkać się z Kaśką (Misiek Koterski).

Patrz: Pierwsza miłość. Kaśka znajdzie miłość. Karolina Chapko dziewczyną Kaśki

Dopiero po kilku godzinach skatowany Radek zjawia się barze. Przerażona jego widokiem Beata (Katarzyna Ankudowicz) natychmiast zawiadamia o wszystkim Sabinę, która przyjeżdża do baru. W 2203 odcinku "Pierwszej miłości" Zieliński wyznaje córce przyjaciółce.

Gdy stan chłopaka się pogarsza, Mikser (Błażej Michalski) postanawia zabrać go do szpitala i przekazać pod opiekę Natana (Krzysztof Kwiatkowski), narzeczonego Sabiny.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: