SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Sabina zdradzi Natana z Radkiem - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Sabina zdradzi Natana z Radkiem - ZWIASTUN

15.12.2015, godz. 19:41
Pierwsza miłość. Sabina (Urszula Dębska), Radek (Mateusz Banasiuk)
Pierwsza miłość. Sabina (Urszula Dębska), Radek (Mateusz Banasiuk) foto: ATM Grupa/ Youtube

Nowy romans w serialu "Pierwsza miłość" i zdrada, której chyba nikt się nie spodziewał! Sabina (Urszula Dębska) i Radek (Mateusz Banasiuk) tak bardzo zbliżą się do siebie, że nagle wybuchnie między nimi prawdziwa namiętność. W 2197 odcinku "Pierwszej miłości" widzowie zobaczą gorące pocałunki Sabiny i Radka Zielińskiego w samochodzie, a później w jej mieszkaniu. Sabina Weksler zdradzi narzeczonego Natana (Krzysztof Kwiatkowski) ze swoim przyjacielem. Zobacz zwiastun "Pierwszej miłości" i sprawdź jak do tego dojdzie.

"Pierwsza miłość" odcinek 2197 - czwartek, 17.12.2015, o godz. 18 w Polsacie

Sabina i Radek z "Pierwszej miłości" razem?! Scenarzyści serialu postanowili podgrzać atmosferę między parą przyjaciół, która juz kiedyś była kochankami.

Po przeprowadzce Radka do Sabiny tych dwoje tak bardzo zbliża się do siebie, że Zieliński zapomina o miłości do Jowity (Joanna Opozda), a Weklserówna o tym, że ma narzeczonego. Między nimi rodzi się pożądanie tak silne, że nie są w stanie nad nim zapanować.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Przemysław Bluszcz w Pierwszej miłości. Instruktor jogi zmieni życie Kingi - ZWIASTUN

A zaczyna się dość niewinnie. W 2197 odcinku "Pierwszej miłości" Sabina lekceważy starania Natana, który wciąż ją adoruje. Dużej dawki silnych wrażeń dostarcza jej natomiast towarzystwo Radka. Poświęca mu coraz więcej uwagi.

Para przyjaciół, która ma za sobą podobne doświadczenia, bo przecież oboje siedzieli w więzieniu, świetnie się bawi razem. Ale bliskość, która się między nimi rodzi robi się naprawdę niebezpieczna. Razem kradną samochód na stacji benzyznowej i spędzają upojne chwile na przednim siedzeniu auta.

Patrz: Pierwsza miłość. Krystian zabije się! Patryk Pniewski pierwszy raz o śmierci w serialu

Sabina i Radek nie są w stanie zapanować na swoimi uczuciami. W 2198 odcinku "Pierwszej miłości" całują się w mieszkaniu Sabiny i lądują nawet razem w łożku. Aż wreszcie Radek dochodzi do wniosku, że nie ma sensu tego dłużej ciągnąć, bo przecież jest Natan. - Zapomnijmy o tym...
- Jakby się nic nie wydarzyło. I do niczego nie doszło - zgadza się Sabina.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "PIERWSZEJ MIŁOŚCI" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: