SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Kaśka znajdzie miłość. Karolina Chapko dziewczyną Kaśki

Pierwsza miłość. Kaśka znajdzie miłość. Karolina Chapko dziewczyną Kaśki

03.12.2015, godz. 07:50
Pierwsza miłość. Kaśka (Misiek Koterski), Katarzyna (Karolina Chapko)
Pierwsza miłość. Kaśka (Misiek Koterski), Katarzyna (Karolina Chapko) foto: ATM Grupa

Karolina Chapko dołącza do obsady serialu "Pierwsza miłość" i nieźle namiesza w życiu uczuciowym Kaśki (Misiek Koterski). W 2196 odcinku "Pierwszej miłości" samotny Kaśka, który skrycie marzy o wielkiej miłości pozna Katarzynę, inteligentną, piękną blondynkę zaangażowaną w działalność społeczną. I zakocha się w niej od pierwszego wejrzenia. Czy z wzajemnością?

"Pierwsza miłość" odcinek 2196 - środa, 16.12.2015, o godz. 18 w Polsacie

Kaśka z "Pierwszej miłości" będzie miał nową dziewczynę, w której zakocha się do szaleństwa! Nieco szalony barman z "Barbariana" wierny przyjaciel Radka (Mateusz Banasiuk), Miksera (Błażej Michalski) i Artura (Łukasz Płoszajski) od dłuższego czasu żyje samotnie i zdążył się już do tego stanu przyzwyczaić.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Bartek będzie miał romans z Izabelą

Pewnego dnia, w 2196 odcinku "Pierwszej miłości" na swojej drodze spotyka Katarzynę (Karolina Chapko) i z miejsca straci dla niej głowę. Ale czy z wzajemnością? Katarzyna, młoda i sympatyczna dziewczyna, bez reszty oddana jest idei. Działalność społeczna i partyjna do tej pory skutecznie zastępowały jej życie uczuciowe.

Czy Kaśka zdoła zdobyć jej sercę i rozkochać ją w sobie skoro są od siebie tak różni? Czy stworzy z Katarzyną trwały związek, taki jak kiedyś ze Stefani Konopką (Magdalena Margulewicz)?

Patrz: Pierwsza miłość. Krystian zabije się! Patryk Pniewski pierwszy raz o śmierci w serialu

Karolina Chapko, którą fani seriali poznali już jako Helenę Podleśną w "M jak miłość" zadebiutuje w 2196 odcinku "Pierwszej miłości" i zostanie na dłużej.  Jest Aktorka jest siostrą bliźniaczką Pauliny Chapko (Elżbieta Marcinek z "Na Wspólnej", sierżant Karolina Górska z "Ojca Mateusza").


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: