SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Igor atakuje Karola Wekslera i Andrzeja

Pierwsza miłość. Igor atakuje Karola Wekslera i Andrzeja

11.12.2015, godz. 15:11
Pierwsza miłość. Karol Weksler (Karol Strasburger), Andrzej (Jerzy Bończak)
Pierwsza miłość. Karol Weksler (Karol Strasburger), Andrzej (Jerzy Bończak) foto: ATM Grupa

Wszelkie zło w serialu "Pierwsza miłość" to sprawka Igora Kaczmarczyka (Rafał Mohr)?! Brzmi absurdalnie, ale Karol Weksler (Karol Strasburger) i jego przyjaciel Andrzej (Jerzy Bończak) są przekonani, że tak właśnie jest i że Igor znów wrócił do Wrocławia, by się zemścić. W 2193 odcinku "Pierwszej miłości" po pijackiej nocy w mieszkaniu Sabiny (Urszula Dębska) budzą się związani i zakneblowani. I od razu podejrzewają, że to Igor ich tak urządził. Obaj zamierają gdy zauważają, że nie ma Krzysia (Mariusz Jakus) nie ma. Ochroniarz Andrzeja nie żyje...

"Pierwsza miłość" odcinek 2193 - piątek, 11.12.2015, o godz. 18 w Polsacie

Po przyjeździe Andrzeja z "Pierwszej miłości" do Wrocławia zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Przyjaciel Karola Wekslera, który kilka miesięcy temu pomógł mu złapać Igora w pułapakę w swoim hotelu w Krakowie, wciąż poluje na Kaczmarczyka.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Luiza w szoku! Beata skusi Miksera na seks - ZWIASTUN

Igor zabrał cały majątek Wekslera, więc Andrzej chce go dorwać za wszelką cenę. Opłacił najlepszych ludzi, którzy mają znaleźć Igora, lecz tak naprawdę nie wiadomo gdzie on jest. Ostatnio bawił się za pieniądze Karola w Brazylii. Andrzej przyjechał do przyjaciela, by uprzedzić go, że Kaczmarczyk w każdej chwili może wrócić.

Jego obecność działa na nerwy Natanowi (Krzysztof Kwiatkowski), który ma dosyć tego, że Sabina i Karol robią z mieszkania mordownię, miejsce tajnych spotkań z przestępcami. Sabina uspokoja narzeczonego, ale Natan wychodzi.

W 2193 odcinku "Pierwszej miłości" Weksler i Andrzej w ogóle się nim nie przejmują. Piją w najlepsze w mieszkaniu Sabiny i ustalają co dalej z Igorem.

Alkohol leje się strumieniami, a rano mężczyźni nie pamiętają wydarzeń poprzedniego wieczoru. Na domiar złego kiedy otwierają oczy zauważają, że są związani i zakneblowani. Ich pierwsza myśl jest taka, że to Igor i tak urządził.

Patrz: Pierwsza miłość. Radek zakocha się w Sabinie! Seks przyjaciół w aucie

Po uwolnieniu się Weksler i jego przyjaciel z przerażeniem zauważają, że ochroniarz Andrzeja, który stał przed drzwiami, zniknął. Wychodzą na parking i zauważają, że Krzyś nie żyje. Kiedy otwierają drzwi ochroniarz się budzi. Skacowani przyjaciele sądzą, że to podstęp, by wyszli z mieszkania gdzie Sabina została sama.

Karol woła córkę. Sabina jest zaskoczona widząc ojca z nożem. Weksler ostrzega ją, że Igor był u nich w nocy w mieszkaniu...

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: