SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Sabina i Natan zerwą przez Radka? - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Sabina i Natan zerwą przez Radka? - ZWIASTUN

08.12.2015, godz. 07:35
Pierwsza miłość. Sabina (Urszula Dębska), Natan (Krzysztof Kwiatkowski)
Pierwsza miłość. Sabina (Urszula Dębska), Natan (Krzysztof Kwiatkowski) foto: ATM Grupa

Sabina (Urszula Dębska) i Natan (Krzysztof Kwiatkowski) z serialu "Pierwsza miłość" rozstaną się? Nad ich związkiem zbierają się czarne chmury, a zazdrość o Radka (Mateusz Banasiuk), który mieszka z nimi staje się nie do zniesienia. W 2192 odcinku "Pierwszej miłości" Natan traci nad sobą panowanie. Zarzuca ukochanej, że nie liczy się z jego uczuciami, pakuje swoje rzeczy i wyprowadza się od Sabiny! To już koniec ich miłości?

"Pierwsza miłość" odcinek 2192 - czwartek, 10.12.2015, o godz. 18 w Polsacie

Ostatnio między Sabiną a Natanem z "Pierwszej miłości" nie układa się najlepiej. Ale nie ma się co dziwić, bo zakochani muszą dzielić mieszkanie z Radkiem i ojcem Sabiny. Karol Weksler (Karol Strasburger) planuje wspólny biznes z Zielińskim, więc namówił córkę, by przygarnęła przyjaciela pod swój dach.

Patrz: Pierwsza miłość. Radek zakocha się w Sabinie! Seks przyjaciół w aucie

Natan nie jest z tego powodu zadowolony, ale stara się podejść do planów Wekslera z dystansem. Sprawy jednak zaczynają się komplikowąć kiedy Sabina niebezpiecznie zbliża się do Radka. Przyjaciele świetnie się ze sobą dogadują, bo mają za sobą podobne doświadczenia. Oboje siedzieli w więzieniu, więc z chęcią dzielą się przeżyciami zza krat.

W 2192 odcinku "Pierwszej miłości" Natan chciałby spędzić wieczór tylko z Sabiną. W tym celu zamierza pozbyć się Karola i Radka z mieszkania. Ale na drodze do realizacji jego planów staje Andrzej (Jerzy Bończak) ze swoimi ochroniarzami. Przyjaciel Wekslera bez zapowiedzi zjawia się we Wrocławiu w mieszkaniu jego córki.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Radek napadnięty przez bandytów Andrzeja

Narzeczony Sabiny nie może znieść myśli, że kolejny raz nie może pobyć z ukochaną sam na sam. Aż wreszcie wybucha. - Robisz mi z domu mordownię! Ojciec, twój były! - krzyczy w przypływie złości. A Sabina zamiast okazać mu trochę zrozumienia, dolewa tylko oliwy do ognia. - To jednak jest mój dom - zauważa Wekslerówna.

Wściekłemu Natanowi nie pozostaje nic innego jak tylko spakować swoje rzeczy i wyprowadzić się od Sabiny.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: