SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Bartek i Izabela na pierwszej randce - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Bartek i Izabela na pierwszej randce - ZWIASTUN

09.12.2015, godz. 18:30
Pierwsza miłość. Bartek (Rafał Kwietniewski), Izabela (Joanna Kupińska)
Pierwsza miłość. Bartek (Rafał Kwietniewski), Izabela (Joanna Kupińska) foto: ATM Grupa

Bartek (Rafał Kwietniewski) z serialu "Pierwsza miłość" już nie wróci do Emilki (Anna Ilczuk)? Po przeprowadzce z Wadlewa do Wrocławia rozpoczął nowe życie i choć nie ma jeszcze rozwodu z żoną, to chce o niej zapomnieć. W 2192 odcinku "Pierwszej miłości" zdobywa się na odwagę i zaprasza Izabelę (Joanna Kupińska) na randkę. To Artur (Łukasz Płoszajski) namówił przyjaciela, by zaczął się spotykać z jego macochą.

"Pierwsza miłość" odcinek 2192 - czwartek, 10.12.2015, o godz. 18 w Polsacie

Bartek i Izabela z "Pierwszej miłości" będą mieli romans? Wiele na to wskazuje. Od wyjazdu z Wadlewa Bartek jest bardzo samotny. Wspomnienia o Emilce przez długi czas nie dawały mu spokoju, jednak Artur przekonał go, że pora rozpocząć nowy rozdział w życiu i zainteresować się inną kobietą.

Patrz: Pierwsza miłość. Radek zakocha się w Sabinie! Seks przyjaciół w aucie

To Artur zasugerował przyjacielowi, że idealną kandydatką będzie Izabela, macocha, a zarazem dawna kochanka Kulczyckiego. Izabela to kobieta sukcesu, która ma za sobą bujną przeszłość. Kiedyś była zawodową kochanką bogaczy.

Izabeli trudno się oprzeć i to nie tylko z powodu atrakcyjnego wyglądu.Jest inteligentna, zna się na muzyce, sztuce i na interesach. Kilka lat temu zaciągnęła do ołtarza ojca Artura, Piotra (Andrzej Piszczatowski), a kiedy Kulczycki senior zmarł nawiązała romans z jego synem.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Radek napadnięty przez bandytów Andrzeja

W 2192 odcinku "Pierwszej miłości" Bartek idąc za radą Artura zaprasza jego byłą kochankę na randkę. Robi to dość niewprawnie. Iza przez chwilę nie wie nawet o co mu chodzi. - Co ty mi właściwie proponujesz? - dopytuje w końcu, bo chce mieć jasny obraz sytuacji.
- Randkę... - wyjaśnia onieśmielony Radek.

I tym sposobem Emilka idzie w odstawkę. Kochający, ale niewierny Bartek zapomina o żonie i coraz bardziej angażuje się w znajomość z Izabelą, która najpewniej zakończy się kolejnym romansem Miedzianowskiego.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

 

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: