SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Ewa wraca i znów wykorzysta Krystiana - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Ewa wraca i znów wykorzysta Krystiana - ZWIASTUN

09.12.2015, godz. 07:25
Pierwsza miłość. Melka (Ewa Jakubowicz), Krystian (Patryk Pniewski), Michał (Wojciech Błach), Ewa (Ewa Gawryluk)
Pierwsza miłość. Melka (Ewa Jakubowicz), Krystian (Patryk Pniewski), Michał (Wojciech Błach), Ewa (Ewa Gawryluk) foto: ATM Grupa/ Youtube

Czego tym razem Ewa (Ewa Gawryluk) z serialu "Pierwsza miłość" chce od Krystiana (Patryk Pniewski)? Zaledwie dzień po wyprowadzce od Michała (Wojciech Błach), Ewa znów zjawia się w jego domu. W 2191 odcinku "M jak miłość" matka Krystiana wraca choć dostała to czego chciała - cały spadek po zmarłym ojcu. O co jeszcze jej chodzi? Okazuje się, że Ewa pragnie odzyskać miłość syna, któremu zabrała 2 mln złotych!

"Pierwsza miłość" odcinek 2191 - środa, 9.12.2015, o godz. 18 w Polsacie

Powrót Ewy do Wrocławia po latach był częścią jej planu przejęcia spadku pod zmarłym ojcu, Henryku. Dziadek Krystiana zapisał wszystko w testamencie wnukowi - dom z działką i trochę oszczędności. W sumie spadek po dziadku jest wart 2 miliony złotych.

Ale Krystian wspaniałomyślnie przepisał całość na Ewę. Kiedy dowiedział się, że matka chciała go pozbawić pieniędzy i przyjechała tylko ze względu na majątek, ujął się honorem i oddał jej wszystko. Ewa przyjęła spadek bez mrugnięcia okiem i wyjechała. Tak przynajmniej się wszystkim wydaje.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Krystian zabije się! Patryk Pniewski pierwszy raz o śmierci w serialu

W 2191 odcinku "Pierwszej miłości" Krystian i jego ojciecm próbują na nowo poukładać sobie życie bez Ewy. Najbardziej z wyjazdu Ewy cieszą się Marysia (Aneta Zając) i Michał, którzy nareszcie mają czas dla siebie, mogą się spotykać do woli. Także Melka (Ewa Jakubowicz) nie kryje radości, że matka Krystiana już nie próbuje ich skłócić.

Tymczasem kobieta pragnie odzyskać miłość syna. Przez całą noc krąży po Wrocławiu z walizką, a rano znów zjawia się w domu byłego partnera i Krystiana. Michał jest wściekły. Liczył bowiem na to, że ostatecznie pozbył się Ewy i nie będzie musiał już nigdy więcej znosić jej obecności.

Patrz: Pierwsza miłość. Sabina i Natan zerwą przez Radka? - ZWIASTUN

Ewa jednak nie odpuszcza. Próbuje wzbudzić litość w Krystianie. Zapewnia chłopaka, że się zmieniła, zrozumiała swoje błędy i teraz pragnie być dobrą matką, o której Krystian marzył od 19-stu lat. - Ja chcę tylko ciebie... - skruszona zapewnia syna. A Krystian kolejny raz daje się nabrać na jej sztuczki.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: