SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Krystian odda Ewie spadek po dziadku

Pierwsza miłość. Krystian odda Ewie spadek po dziadku

07.12.2015, godz. 17:45
Pierwsza miłość. Leokadia (Halina Skoczyńska), Krystian (Patryk Pniewski)
Pierwsza miłość. Leokadia (Halina Skoczyńska), Krystian (Patryk Pniewski) foto: ATM Grupa

Czy Ewa (Ewa Gawryluk) z serialu "Pierwsza miłość" wreszcie zniknie z życia Krystiana (Patryk Pniewski) i Michała (Wojciech Błach)? Kłamstwa Ewy wyszły na jaw - Krystian dowiedział się, że jego matka wróciła tylko po to, by odebrać mu spadek po dziadku. Jednak w 2190 odcinku "Pierwszej miłości" zamierza jej wybaczyć. Oddaje Ewie dom, który przepisał mu zmarły Henryk, bo nie zależy mu na pieniądzach i majątku po ojcu Ewy. Dla chłopaka liczy się tylko miłość matki. Ale czy Ewa doceni gest syna?

"Pierwsza miłość" odcinek 2190 - wtorek, 8.12.2015, o godz. 18 w Polsacie

Od samego początku było wiadomo, że za nagłym powrotem Ewy do Wrocławia po latach coś się kryje. Michał nie wierzył w szczere intencje Ewy. Matce Krystiana jednak udało się zdobyć zaufanie chłopaka i sprytnie to wykorzystać.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Natan przez Radka wyprowadza się od Sabiny - ZWIASTUN

Dopiero Leokadia (Halina Skoczyńska) otwiera Krystianowi oczy na prawdę o Ewie. Macocha Ewy opowiada chłopakowi o śmierci jego dziadka, o testamencie jaki zostawił Henryk, w którym swój dom, działkę i trochę pieniędzy zapisał wnukowi.

Krystian nie ma już powodów, by nie wierzyć, że Ewa jest sprytną manipulantką i oszustką. Nie może tylko pojąć dlaczego matka tak długo go oszukiwała, dlaczego pieniądze są dla niej ważniejsze od własnego dziecka. Ze łzami w oczach pyta Ewę czym sobie na to zasłużył, że bardziej liczy się dla niej spadek.

-
Wiesz co jest w tym wszystkim najgorsze? Że ja ci uwierzyłem, we wszystko bo cię potrzebowałem. Potrzebowałem matki, której nigdy nie miałem. Naprawdę zrobiłaś to wszystko dla pieniądzy. Ja ci mogę to wszystko przepisać, ja tego nie potrzebuję...

Patrz: Pierwsza miłość. Krystian zabije się! Patryk Pniewski pierwszy raz o śmierci w serialu

W 2190 odcinku "Pierwszej miłości" ze względu na miłość do matki Krystian podejmuje decyzję, która może zaważyć na jego dalszej przyszłości. Zraniony i zdruzgotany tym co się stało, zdobywa się jednak na wielki gest wobec Ewy. Oddaje jej wszystko, co dziadek zapisał mu w testamencie.

Nie jest do końca przekonany o słuszności swojej decyzji, lecz nie może postąpić inaczej. Nie chce być taki jak Ewa, dla której liczą się tylko pieniądze. - Na pewno się nie wściekniesz o ten spadek, bo ja wróciłem do tego notariusza z Ewą...- mówi nieśmiało Michałowi, by wyjaśnić mu motywy swojego działania.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: