SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Leokadia demaskuje kłamstwa Ewy przed Krystianem - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Leokadia demaskuje kłamstwa Ewy przed Krystianem - ZWIASTUN

04.12.2015, godz. 19:15
Pierwsza miłość. Leokadia (Halina Skoczyńska), Krystian (Patryk Pniewski)
Pierwsza miłość. Leokadia (Halina Skoczyńska), Krystian (Patryk Pniewski) foto: ATM Grupa

Powrót Ewy (Ewa Gawryluk) z serialu "Pierwsza miłość" do Wrocławia po wielu latach nie miał żadnego związku z tym, że chciała odzyskać syna. W 2189 odcinku "Pierwszej miłości" Krystian (Patryk Pniewski) poznaje szokującą prawdę o Ewie, która wszystkich oszukała. Leokadia (Halina Skończyńska), która jest żoną zmarłego ojca Ewy, wyjawia Krystianowi, że jego matce chodzi tylko o pieniądze ze spadku. Krystian przeżywa szok i ze łzami w oczach wygarnia matce co o niej myśli.

"Pierwsza miłość" odcinek 2189 - poniedziałek, 7.12.2015, o godz. 18 w Polsacie

Przez długi czas Krystian z "Pierwszej miłości" łudził się, że Ewa go kocha, że wróciła do Wrocławia dla niego, bo chce wreszcie być matką, której całe życie mu brakowało. Ale prawda jest zupełnie inna. Leokadia wyjaśniła Michałowi (Wojciech Błach), że Ewie chodzi o spadek po zmarłym ojcu.

Patrz: Pierwsza miłość. Krystian zabije się! Patryk Pniewski pierwszy raz o śmierci w serialu

Henryk zapisał całkiem sporo wnukowi, którego nigdy nie poznał. I dlatego Ewa przypomniała sobie o synu. Motywy jej działania są proste - cały czas kombinuje jak omotać Krystiana i zagarnąć jego część spadku po dziadku.

W 2189 odcinku "Pierwszej miłości" macocha Ewy, której jedynym celem jest wypełnienie ostatniej woli Henryka, spotyka się z Krystianem. Jakimś cudem z pomocą Melki (Ewa Jakubowicz) Michałowi udaje się doprowadzić do spotkania chłopaka z drugą żoną jego dziadka.

Leokadia wyjaśnia Krystianowi po co Ewa wróciła do Wrocławia i dlaczego tak nagle zaczęło jej zależeć na synu, którego porzuciła tuż po porodzie. Macocha Ewy przekonuje go, że Ewa cały czas coś kombinuje. - Jeżeli miała czyste intencje na pewno ci wytłumaczy dlaczego przez dwa miesiące ukrywała, że cię odnalazła...

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Seks Sabiny i Radka w samochodzie. Radek zakocha się w przyjaciółce

Krystian jest wstrząśnięty kiedy dowiaduje się, że Ewa ukrywała przed nim prawdę o spadku. Wciąż trudno mu uwierzyć w złe intencje matki, dlatego po powrocie do domu żąda od niej wyjaśnień. - Wszystko inne też udawałaś - to, że za mną tęsknisz, to że mnie kochasz też? - pyta z goryczą w głosie i łzami w oczach.

Ewa jak zwykle udaje ofiarę. Wymyśla kolejną bajeczkę, by przekonać do siebie syna i umiejętnie nim manipulować. Ale Krystian już jej nie wierzy. Czy miłość do matki pozwoli mu wybaczyć Ewie jej wszystkie kłamstwa? Co teraz zrobi Ewa kiedy prawda o powodach jej powrotu ujrzała światło dzienne? Czy zrezygnuje ze spadku po ojcu, a może wprost przeciwnie? To się dopiero okaże.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>


Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: