SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Paulina ofiarą naciągacza Damiana. Bewzględny bandyta ściągnie z niej długi

Pierwsza miłość. Paulina ofiarą naciągacza Damiana. Bewzględny bandyta ściągnie z niej długi

02.12.2015, godz. 18:29
Pierwsza miłość. Damian (Hubert Urbański), Paulina (Julia Pogrebińska)
Pierwsza miłość. Damian (Hubert Urbański), Paulina (Julia Pogrebińska) foto: ATM Grupa

Hubert Urbański czarnym charakterem w serialu "Pierwsza miłość"! To właśnie grany przez niego nowy bohater, biznesmen Damian Skowronek, wywołuje blady strach w mieszkańcach Wadlewa gdy w 2187 odcinku "Pierwszej miłości" pojawia się we wsi. Jako szef Wojtka (Piotr Głowacki) naciągnął wielu ludzi na pożyczki, a teraz przybywa, by w bezwzględny sposób wyciągnąć od nich niespłacone długi. Damianowi w oko wpada Paulina (Julia Pogrebińska), która też od niego pożyczyła.

"Pierwsza miłość" odcinek 2187 - czwartek, 3.12.2015, o godz. 18 w Polsacie

Mieszkańcy serialowego Wadlewa z "Pierwszej miłości" dali się naciągnąć na atrakcyjne pożyczki, które zaoferował im Wojtek. Ale nie przeczytali nawet dokładnie umów, które Wojtek podsunął im do podpisu. I właśnie dlatego wpakowali się w poważne tarapaty - termin spłaty jest dość szybki, a żaden z dłużników na ma pieniędzy, by uregulować swoje długi.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Seks Sabiny i Radka w aucie. Sabina zdradzi Natana?

W 2187 odcinku "Pierwszej miłości" w Wadlewie pojawia się Damian Skowronek i próbuje uzyskać informacje o stanie majątkowym wszystkich, którzy wzięli od niego pożyczkę. Szczególnie jest zainteresowany Pauliną. Mieszkańcy wsi sądzą, że grozi jej niebezpieczeństwo za niespłacenie długów.

Szef Wojtka daje się poznać jako bewzględny egzekutor długów, który nie cofnie się przed niczym, by odzyskać swoje pieniądze. Ludziom z Wadlewa nie pomoże nawet miejscowy proboszcz (Włodzimierz Matuszak), który jest wspólnikem Damiana i ma mu dostarczać informacji o majątkach dłużników.

Patrz: Pierwsza miłość. Krystian zabije się! Patryk Pniewski pierwszy raz o śmierci w serialu

Już podczas pierwszego spotkania z Pauliną, Damian Skowronek nie kryje, że jest zainteresowany piękną panią weterynarz. To nie podoba się Malwinie (Agnieszka Wielgosz), która próbuje poderwać go w sklepie.

Bogaty biznesmen jest zauroczony Pauliną, więc zaczyna zabiegać o jej względy. By zaimponować kobiecie i poprawić swój wizerunek, obarcza Wojtka winą za całe zło wyrządzone mieszkańcom Wadlewa. Tymczasem Łazanek (Marek Pyś) jest przekonany, że Paulinie coś grozi z jego strony.

We wsi pojawia się plotka, że Skowronek chce ściągnąć z kobiety dług i na pewno ją skrzywdzić. W Wadlewie wybucha panika. Czy Damian naprawdę zrobi krzywdę Paulinie?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: