SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Artur podrywa Luizę. Kinga coś podejrzewa - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Artur podrywa Luizę. Kinga coś podejrzewa - ZWIASTUN

02.12.2015, godz. 18:47
Pierwsza miłość. Artur (Łukasz Płoszajski)
Pierwsza miłość. Artur (Łukasz Płoszajski) foto: ATM Grupa/ Youtube

Co się dzieje z Arturem (Łukasz Płoszajski) z serialu "Pierwsza miłość"? Od ślubu z Kingą (Aleksandra Zienkiewicz) nie minął nawet rok, a Artur już posądza żonę o zdradę. Zazdrość tak go zaślepiła, że postanowił zapisać się na taniec na rurze do Luizy (Klaudia Halejcio), by mieć żonę na oku. W 2187 odcinku "Pierwszej miłości" Kinga zaczyna się bać, że jej mąż wpadła w oko Luiza i ma ochotę na mały romans!

"Pierwsza miłość" odcinek 2187 - czwartek, 3.12.2015, o godz. 18 w Polsacie

W serialu "Pierwsza miłość" Artura zżera zazdrość. Wokół Kingi w "Kings Fitness" kręci się bowiem coraz więcej facetów. Z jej byłym kochankiem Adamem (Marcin Krajewski) na czele! Kocha żonę, ale sam nie wie czy wystarczająco jej ufa. Choć nie ma powodów, by posądzać Kingę o niewierność, bo przecież z Adamem łączy ją tylko przyjaźń, to chce wiedzieć co ukochana robi za jego plecami.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Radek zakocha się w Sabinie

Dlatego też Artur wpada na pomysł, by zapisać się na taniec na rurze, zajęcia w "Kings Fitness" prowadzone przez Luizę, na które chodzi też Kinga. Tylko w ten sposób będzie miał żonę na oku. W 2185 odcinku "Pierwszej miłości" Kinga, widząc Artura z Luizą i sposób w jaki patrzy na seksowną instruktorkę, odwrotnie interpretuje jego intencje.

- Gołe tyłki chcesz sobie pooglądać? Po co zapisujesz się na rurę?! - dopytuje męża z wściekłością. Artur próbuje się tłumaczyć, lecz żona nie daje mu dojść do słowa. - Myślałem, że...
- Że się nie dowiem? Przecież to mój klub! To trzeba było sobie gazetę kupić, tam masz gołe laski i nie musisz chodzić na zajęcia!
- Ja z tobą chciałem ćwiczyć! - wyjaśnia Artur, ale Kinga mu nie wierzy. Więcej - posądza go o kłamstwo.

Patrz: Pierwsza miłość. Krystian przez Ewę rzuci Melkę - ZWIASTUN

Coraz częstsze wizyty Artura w fitness klubie wywołują gwałtowną reakcję Kingi i rodzą kolejne absurdalne podejrzenia. Tym razem to Kulczycka zaczyna się obawiać, że jej ukochany myśli o "skoku w bok". W 2187 odcinku "Pierwszej miłości" Daria (Andżelika Kujawiak) zapewnia Kingę, że jej podejrzenia względem Artura i Luizy są bezpodstawne.

Artur postanawia szczerze wyznać żonie swoje obawy. Mimo że wyjaśniają sobie wszystkie nieporozumienia, nadal są wobec siebie nieufni. Czy zazdrość zniszczy ich małżeństwo?

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: