SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Bartek będzie miał romans z Izabelą

Pierwsza miłość. Bartek będzie miał romans z Izabelą

19.11.2015, godz. 16:45
Pierwsza miłość. Bartek (Rafał Kwietniewski), Izabela (Joanna Kupińska)
Pierwsza miłość. Bartek (Rafał Kwietniewski), Izabela (Joanna Kupińska) foto: ATM Grupa

Nowe życie Bartka (Rafał Kwietniewski) z serialu "Pierwsza miłość" we Wrocławiu zaowocuje kolejnym romansem? Emilka (Anna Ilczuk) nie chce wrócić do męża, bo wciąż nie wybaczyła mu zdrady z Pauliną (Julia Pogrebińska). Wygląda jednak na to, że Bartek nie będzie cierpiał z samotności. Po przeprowadzce do Wrocławia zainteresuje się nim Izabela (Joanna Kupińska). W 2185 odcinku "Pierwszej miłość" Artur (Łukasz Płoszajski) zacznie namawiać Bartka, by umówił się z Izą.

"Pierwsza miłość" odcinek 2185 - wtorek, 1.12.2015, o godz. 18 w Polsacie

Szanse na to, że Emilka i Bartek z "Pierwszej miłości" wrócą do siebie i uratują swoje małżeństwo przed rozwodem zmalały już do zera. Bartek wyprowadził się z domu Śmiałków w Wadlewie, dostał pracę w szpitalu Izabeli we Wrocławiu i tym samym rozpoczyna nowy rozdział swojego życia.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Krystian zabije się! Patryk Pniewski pierwszy raz o śmierci w serialu

Początki nie są łatwe, bo Bartek nie może zapomnieć o Emilce, którą wciąż bardzo kocha. W 2185 odcinku "Pierwszej miłości" Artur zachęca Bartka, by zbliżył się do Izabeli, która jest nim wyraźnie zainteresowana. Myśli Miedzianowskiego krążą jednak wokół żony. Łudzi się, że kiedyś Emilka mu wybaczy i znów będą razem szczęśliwi.

Artur staje się powiernikiem miłosnych rozterek przyjaciela, ale także kusicielem. Bo to własnie on radzi Bartkowi, żeby odciął się od przeszłości i dał sobie szansę na szczęście u boku innej kobiety. Oczywiście mówiąc to ma na myśli Izabelę.

Patrz: Pierwsza miłość. Radek odnajdzie się! Trafi do więzienia za kradzież auta Wekslera?

Czy Bartka i seksowną dyrektorkę szpitala połączy romans? Zdjęcia z nowych odcinków "Pierwszej miłości", które zostaną wyemitowane w grudniu wskazują na to, że tych dwoje połączy coś więcej niż tylko praca. Aż strach pomyśleć jak zareaguje Emilka kiedy dowie się o Bartku i Izabeli.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: