SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Krystian wyprowadza się od Michała - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Krystian wyprowadza się od Michała - ZWIASTUN

30.11.2015, godz. 07:26
Pierwsza miłość. Ewa (Ewa Gawryluk), Krystian (Patryk Pniewski)
Pierwsza miłość. Ewa (Ewa Gawryluk), Krystian (Patryk Pniewski) foto: ATM Grupa

Konflikt syna z ojcem w serialu "Pierwsza miłość"! Ewa (Ewa Gawryluk) tak skutecznie miesza w głowie Krystianowi (Patryk Pniewski), że nastawia go przeciwko Michałowi (Wojciech Błach). W 2184 odcinku "Pierwszej miłość" Krystian pakuje swoje rzeczy i wyprowadza się od ojca razem ze swoją matką. Czy Michał zdoła go zatrzymać?

"Pierwsza miłość" odcinek 2184 - poniedziałek, 30.11.2015, o godz. 18 w Polsacie

Co kombinuje Ewa z "Pierwszej miłości"? Michał próbuje dowiedzieć się dlaczego matka Krystiana przyjechała do Wrocławia i udaje, że zależy jej na synu. Nie wierzy bowiem, że Ewa się zmienił i chce być teraz kochająca mamusią.

Patrz: Pierwsza miłość. Krystian zabije się! Patryk Pniewski pierwszy raz o śmierci w serialu

Telefon do tajemniczej Leokadii (Halina Skoczyńska) miał mu pomóc odkryć prawdę, ale Ewa dowiedziała się o podstępie Michała. Zrobiła byłemu partnerowi awanturę i wciągnęła w swoje gierki Krystiana, który stanął po stronie matki.

W 2184 odcinku "Pierwszej miłości" dochodzi do kolejnego stracia Michała z Ewą. W obecności syna Ewa urządza przed Michałem prawdziwy popis swoich umiejętności aktorskich. Zgrywa ofiarę oburzoną podejrzeniami Michała, który sprawdzał jej telefon i wydzwaniał do jej znajomych. Krystian żąda od ojca przeprosin.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Halina Skoczyńska w Pierwszej miłości. Kim jest tajemnicza Leokadia?

Na tym jednak nie koniec, bo syn Michała pakuje się i obwieszcza ojcu, że wyprowadza się razem ze swoją mamą. Ewa również zabiera swoje rzeczy. Michał jest zaskoczony, bo przecież była partnerka nie ma pieniędzy, bierze wszystko od Krystiana, któremu z kolei on daje gotówkę.

Bez jego finansowego wsparcia nie mieliby za co żyć. Ewa wie jak umiejętnie manipulować swoim synem. - Co to miało być? Przedstawienie, szopka pożegnalna? - rzuca wściekle Michał, który już ją rozgryzł.
Czy Michał wreszcie dowie się po co Ewa przyjechała do Wrocławia i co ukrywa przed nim oraz Krystianem?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: