SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Ewa nastawia Krystiana przeciwko Michałowi

Pierwsza miłość. Ewa nastawia Krystiana przeciwko Michałowi

27.11.2015, godz. 07:03
Pierwsza miłość. Ewa (Ewa Gawryluk), Krystian (Patryk Pniewski)
Pierwsza miłość. Ewa (Ewa Gawryluk), Krystian (Patryk Pniewski) foto: ATM Grupa

Michał (Wojciech Błach) z serialu "Pierwsza miłość" jest coraz bliżej odkrycia tajemnic Ewy (Ewa Gawryluk), która nagle wkroczyła w jego życie, udaje kochającą mamę Krystiana (Patryk Pniewski) i do tego wyciąga od niego pieniądze. Ma mu w tym pomóc tajemnicza Leokadia (Halina Skoczyńska). Ale w 2183 odcinku "Pierwszej miłości" pojawia się problem, bo Ewa dowiaduje się, że Michał szperał w jej telefonie i dzwonił do Leokadii. Jest wściekła i nastawia przeciwko niemu Krystiana.

"Pierwsza miłość" odcinek 2183 - piątek, 27.11.2015, o godz. 18 w Polsacie

Obecność Ewy z "Pierwszej miłości" w pobliżu Krystiana tak bardzo działa Michałowi na nerwy, że postanawia zdemaskować byłą partnerkę przed ich synem.

Michał nie wierzy, że po 19-stu latach Ewa wróciła do Wrocławia, bo chciała wreszcie być matką. Nie po tym jak potraktowała swoje dziecko - porzuciła Krystiana zaraz po urodzeniu i przez te wszystkie lata w ogóle się nim nie interesowała. Mężczyzna chce wreszcie ustalić skąd tak nagły przypływ miłości do Krystiana. Po telefonie do tajemniczej Leokadii nabrał bowiem jeszcze więcej podejrzeń.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Halina Skoczyńska w Pierwszej miłości. Kim jest tajemnicza Leokadia?

W 2183 odcinku "Pierwszej miłości" dzieli się swoimi przemyśleniami z Marysią (Aneta Zając), lecz ukochana powoli ma dosyć, że ich życie ostatnio kręci się tylko wokół Ewy. Michał nie zamierza jednak się poddać. Dopóki nie pozna wszystkich tajemnic Ewy, nie dowie się, czego szuka lub kogo szuka we Wrocławiu, nie zamierza odpuścić.

Patrz: Pierwsza miłość. Krystian zabije się! Patryk Pniewski pierwszy raz o śmierci w serialu

Nie ufa Ewie, a po krótkiej rozmowie z Leokadią nabrał jeszcze więcej wątpliwości. Dlatego umówił się z nią na spotkanie. Niestety, matka Krystiana o wszystkim się dowiaduje. Kiedy poznaje prawdę o podstępie Michała, który przeszukiwał jej telefon komórkowy i tak zdobył numer do Leokadii wybucha gniewem.

Pełna pretensji zarzuca Michałowi, że nie szanuje jej prywatności, że próbuje się jej pozbyć i oczernić w oczach Krystiana.

Wiesz, kim ty jesteś?! Paranoikiem! To się leczy! Powinieneś iść do lekarza. Niedobrze mi jak na ciebie patrzę - wykrzykuje oburzona Ewa. A Krystian staje po stronie matki: – Ciekawe jak ty z tego wybrniesz!

Krystian, ja chcę po prostu wiedzieć, dlaczego Ewa tu jest - Michał próbuje wytłumaczyć synowi swoje zachowanie. – Bo ma syna?! A ja mam mamę. Pierwszy raz! - rzuca chłopak.

Ewa jak zwykle zgrywa ofiarę, choć jest przebiegłą manipulatorką, która cały czas kombinuje coś na boku. Wkrótce w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" okaże się, że chodzi o spadek, który ojciec Ewy zostawił Krystianowi.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: