SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Poszukiwania Jowity. Radek wierzy, że Jowita wróci

Pierwsza miłość. Poszukiwania Jowity. Radek wierzy, że Jowita wróci

26.11.2015, godz. 12:50
Pierwsza miłość. Radek (Mateusz Banasiuk), Jowita (Joanna Opozda)
Pierwsza miłość. Radek (Mateusz Banasiuk), Jowita (Joanna Opozda) foto: ATM Grupa

Gdzie jest Jowita (Joanna Opozda) z serialu "Pierwsza miłość" i czy wróci do Radka (Mateusz Banasiuk) po tym jak ukradła pieniądze i uciekła? Radek wierzy, że odnajdzie chorą na raka ukochaną. W 2182 odcinku "Pierwszej miłości" przyznaje się Karolowi Wekslerowi (Karol Strasburger), że rozpoczął poszukiwania Jowity. Kiedy dowiedział się, że Jowita wyjechała do USA zaczął kraść samochody, by mieć pieniądze na bilet lotniczy i ją odszukać.

"Pierwsza miłość" odcinek 2182 - czwartek, 26.11.2015, o godz. 18 w Polsacie

To miłość do Jowity popchnęła Radka z "Pierwszej miłości" do oszustwa! Dla niej założył z Arturem (Łukasz Płoszajski) firmę, bo chciał zdobyć pieniądze unijnych dotacji, które miał przeznaczyć na leczenie ukochanej. Kilka tygodni temu Jowita uciekła z Polski kradnąc 300 tysięcy z konta, na którym Radek gromadził środki potrzebne na jej wyjazd od kliniki do Bostonu.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Seks Sabiny i Radka w aucie. Sabina zdradzi Natana?

Radek stracił nie tylki ukochaną, lecz także wszystkich przyjaciół, którzy po tym co zrobił odwrócili się od niego. Artur wyrzucił go z mieszkania, więc Radek musiał sobie jakoś radzić. Zaczął kraść luksusowe samochody we Wrocławiu. Jego łupem padło nawet auto Karola Wekslera.

W 2182 odcinku "Pierwszej miłości" kiedy Karol dowiaduje się, że to Radek ukradł jego sanochód wycofuje zarzut kradzieży i proponuje mu współpracę. Jeszcze nie wie co mógłby robić z Radkiem, ale czuje, że chłopak może mu się bardzo przydać. Jest bystry, inteligentny, lubi ryzyko i co najważniejsze nie ma nic do stracenia, więc przyjmuje ofertę Wekslera.

Patrz: Pierwsza miłość. Krystian zabije się! Patryk Pniewski pierwszy raz o śmierci w serialu

Podczas szczerej rozmowy z Wekslerem Radek przyznaje mu się, że został złodziejem, bo tylko w ten sposób może zdobyć pieniądze na poszukiwania Jowity. Ustalił, że jego ukochana jest gdzieś w USA. Na pewno nie zgłosiła się do kliniki, więc jej życie jest zagrożone.

Chora na raka Jowita może w każdej chwili umrzeć. Radek się jednak nie poddaje - za wszelką cenę chce znaleść Jowitę. Właśnie dlatego zaczął kraść. Tylko w ten sposób może zdobyć pieniądze na wyjazd do USA i poszukiwania.

Decyzja Wekslera o współpracy z Radkiem nie podoba się Sabinie (Urszula Dębska), która jest sceptycznie nastawiona do dawnego przyjaciela, nie ufa mu i spodziewa się po nim wszystkiego najgorszego.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: