SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Michał ma dosyć Ewy! Matka Krystiana bierze pieniądze od syna

Pierwsza miłość. Michał ma dosyć Ewy! Matka Krystiana bierze pieniądze od syna

26.11.2015, godz. 07:30
Pierwsza miłość. Ewa (Ewa Gawryluk), Krystian (Patryk Pniewski)
Pierwsza miłość. Ewa (Ewa Gawryluk), Krystian (Patryk Pniewski) foto: ATM Grupa

Przyjazd Ewy (Ewa Gawryluk) z serialu "Pierwsza miłość" do Wrocławia nie ma nic wspólnego z jej miłością do Krystiana (Patryk Pniewski)! Co zatem knuje Ewa? W 2182 odcinku "Pierwszej miłości" kiedy w mieszkaniu Michała (Wojciech Błach) pojawia się policja, a Ewa i Krystian zachowują się jakby świetnie się bawili, mężczyzna nie wytrzymuje. Zarzuca byłej partnerce, że wykorzystuje naiwność ich syna! Michał podejrzewa bowiem, że Ewa coś kombinuje i ma to związek z jej zmarłym ojcem.

"Pierwsza miłość" odcinek 2182 - czwartek, 26.11.2015, o godz. 18 w Polsacie

Krystian z "Pierwszej miłości" padł ofiarą przebiegłych sztuczek swojej matki, która po 19- stu latach przypomniała sobie o jego istnieniu. Nie bez powodu - Ewie chodzi bowiem o spadek po zmarłym ojcu. W testamencie ojca Ewy to Krystian figuruje jako jego jedyny spadkobierca, więc kobieta robi wszystko, by pieniądze trafiły do niej.

Patrz: Pierwsza miłość. Krystian zabije się! Patryk Pniewski pierwszy raz o śmierci w serialu

Na razie jednak ani Michał, ani tym bardziej Krystian nie domyślają się prawdy. Tylko tajemnicza Leokadia (Halina Skończyka) wie, że Ewa przyjechała do Wrocławia, by odnaleźć syna, lecz nawet ona jest oszukiwana przez Ewę.

W 2182 odcinku "Pierwszej miłości" kolejny szalony nocy wypad Ewy i Krystiana na miasto kończy się wizytą policji w domu Michała. Ojciec Krystiana nie wytrzymuje. Ponieważ staje się coraz bardziej podejrzliwy w stosunku do Ewy mówi wprost co o niej myśli. Zarzuca byłej partnerce, że bawi się kosztem ich syna, wykorzystuje jego naiwność.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Seks Sabiny i Radka w aucie. Sabina zdradzi Natana?

Michał postanawia odkryć po co Ewa przyjechała do Wrocławia właśnie teraz. Przegląda historię połączeń w jej telefonie, by poznać prawdziwy powód pobytu kobiety w Polsce. I trafia na numer do Leokadii. Dzwoni do kobiety, żeby dowiedzieć się czegoś więcej.

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: