SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Halina Skoczyńska w Pierwszej miłości. Kim jest tajemnicza Leokadia?

Pierwsza miłość. Halina Skoczyńska w Pierwszej miłości. Kim jest tajemnicza Leokadia?

24.11.2015, godz. 14:00
Pierwsza miłość. Leokadia (Halina Skoczyńska), Krystian (Patryk Pniewski)
Pierwsza miłość. Leokadia (Halina Skoczyńska), Krystian (Patryk Pniewski) foto: ATM Grupa

Jakie tajemnice Ewa (Ewa Gawryluk) z serialu "Pierwsza miłość" ukrywa przed Krystianem (Patryk Pniewski) i Michałem (Wojciech Błach)? Matka Krystiana coś kombinuje i kręci. W 2180 odcinku "Pierwszej miłości" odbiera telefon od Leokadii (Halina Skoczyńska), starszej pani, która wypytuje Ewę o zaginionego syna. Kim jest Leokadia z "Pierwszej miłości"? Tajemnicza kobieta ma związek z rodziną Krystiana i jego zmarłego dziadka, a także spadkiem, który chce zdobyć Ewa...

"Pierwsza miłość" odcinek 2180 - wtorek, 24.11.2015, o godz. 18 w Polsacie

Halina Skoczyńska jako Leokadia dołącza do obsady "Pierwszej miłości" w 2180 odcinku. Początkowo nie wiadomo kim jest strasza pani, która dzwoni do Ewy, by dowiedzieć się o Krystiana. Ewa od razu rozpoznaje jej głos i próbuje jak najszybciej zakończyć rozmowę. Okłamuje Leokadię, że jeszcze nie znalazła swojego syna.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Seks Sabiny i Radka w aucie. Sabina zdradzi Natana?

Leokadia chce wiedzieć dlaczego Ewa się do niej nie odzywa. Matka Krystian wyjaśnia, że nie miała czasu, bo jest zajęta poszukiwaniami Krystiana.
- To znaczy, że dalej nic. Przecież nie zapadł się pod ziemię, gdzieś musi być... - stwierdza z troską Leokadia.
- Wiem, wiem dlaczego wciąż szukam - oszukuje ją Ewa.

Coraz bardziej zaniepokojona starsza pani radzi Ewie, by zgłosićła sprawę policji.  - Przecież to twoje dziecko, twój syn... Ewa próbuje jak najszybciej zakończyć tę niewygodną dla niej rozmowę, bo przecież w każdej chwili ktoś może ją usłyszeć. - Nie, nie trzeba. Mam ślad, nawet kilka śladów. Znajdę go, to tylko kwestia czasu. Czuję, że jestem blisko. Policja jest niepotrzebna. Znajdę, obiecuję...

Patrz: Pierwsza miłość. Krystian zabije się! Patryk Pniewski pierwszy raz o śmierci w serialu

Kim jest Leokadia w "Pierwszej miłości"?

To matka Ewy i zarazem babcia Krystiana? Jeśli tak to Michał powinien ją znać... A może to żona zmarłego ojca Ewy? Tajemnice Ewy wyjaśnią się już wkrótce. Michał z pomocą Leokadii odkryje po co tak nagle matka Krystiana przyjechała do Wrocławia. Ewie chodzi bowiem o spadek po swoim ojcu.

W 2188 odcinku "Pierwszej miłości" Michał potajemnie spotka się z Leokadią. Dzięki rozmowie z nią pozna prawdziwe powody przyjazdu Ewy. Okaże się, że starsza pani chce spełnić ostatnią wolę niedawno zmarłego dziadka Krystiana. Wyjdzie na jaw, że Ewa ukrywa przed synem prawdę o spadku.

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "PIERWSZEJ MIŁOŚCI" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: