SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Jowita i Radek wrócą do Wrocławia? - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Jowita i Radek wrócą do Wrocławia? - ZWIASTUN

18.11.2015, godz. 18:50
Pierwsza miłość. Radek (Mateusz Banasiuk), Jowita (Joanna Opozda), Kaśka (Misiek Koterski)
Pierwsza miłość. Radek (Mateusz Banasiuk), Jowita (Joanna Opozda), Kaśka (Misiek Koterski) foto: ATM Grupa/ Youtube

Senasacja w serialu "Pierwsza miłość"! Nagłe zniknięcie Radka (Mateusz Banasiuk), który od jakiegoś czasu nie daje znaku życia coraz bardziej niepokoi jego przyjaciół, zwłaszcza Kaśkę (Misiek Koterski). W 2177 odcinku "Pierwszej miłości" niespodziewanie w drzwiach mieszkania Kasi staje Radek z Jowitą (Joanna Opozda). Nagły powrót Jowity, która kilka tygodni temu ukradła pieniądze na swoje leczenie i uciekła za granicę, wydaje się zupełnie nierealny. A może to tylko sen Kaśki?

"Pierwsza miłość" odcinek 2177 - czwartek, 19.11.2015, o godz. 18 w Polsacie

Co się stało z Radkiem? Dlaczego zniknął i nie odzywa się do przyjaciół? Nawet jego matka nie wie co się z nim dzieje, więc Mikser (Błażej Michalski) i Daria (Andżelika Kujawiak) zaczęli już podejrzewać, że Radek miał jakiś wypadek.

Od pewnego czasu nie loguje się w internecie na portalach społecznościowych, nie odbiera telefonów. Nikt nie wie gdzie mieszka, z czego żyje i czy w ogóle jeszcze jest we Wrocławiu.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Samobójstwo Krystiana! Patryk Pniewski pierwszy raz o śmierci w serialu

Daria dowiedziała się od matki Radka, że miał na miesiąc wyjechać na wakacje za granicę z Jowitą. Ale przecież wszyscy jego przyjaciele doskonale wiedzą, że to nieprawda, że Jowita wyjechała sama po tym jak ukradła pieniądze na leczenie, które na jej konto wpłacił Artur (Łukasz Płoszajski).

W 2177 odcinku "Pierwszej miłości" Daria wraz z przyjaciółmi rozpoczyna poszukiwania Radka. Policja początkowo uznaje go za zaginionego. Wkrótce wpada na trop popełnionego przez niego przestępstwa. Podczas śledztwa wychodzi na jaw, że Radek ukradł samochód we Wrocławiu.

Kaśka, Mikser, Daria, Sabina (Urszula Dębska), Błażej (Paweł Krucz), Aśka (Paulina Gałązka) i Luiza (Klaudia Halejcio) nie mogą uwierzyć, że ich przyjaciel jest złodziejem. Ale policja, która prowadzi śledztwo w sprawie zniknięcia Radka ma obciążające go dowody.

Patrz: Pierwsza miłość. Kinga zdradzi Artura z Adamem? - ZWIASTUN

Tego samego wieczoru w drzwiach mieszkania Kaśki stają Radek z Jowitą. Na ich widok Kaśka wybucha płaczem. - Nie spodziewałem się, że cię jeszcze kiedyś zobaczę - mówi rzucając się na szyję Jowicie.

Pytanie tylko czy powrót Radka i Jowity do Wrocławia nie jest tylko wytworem wyobraźni Kaśki lub snem. Twórcy "Pierwszej miłości" już nie raz tak robili, by zbudować odpowiednie napięcie...

Zobacz zwiastun nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: