SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Artur śledzi Kingę i Adama - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Artur śledzi Kingę i Adama - ZWIASTUN

17.11.2015, godz. 13:45
Pierwsza miłość. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Adam (Marcin Krajewski), Artur (Łukasz Płoszajski)
Pierwsza miłość. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Adam (Marcin Krajewski), Artur (Łukasz Płoszajski) foto: ATM Grupa

Zazdrość, która dopada Artura (Łukasz Płoszajski) z serialu "Pierwsza miłość" zniszczy jego małżeństwo z Kingą (Aleksandra Zienkiewicz)? Fakt, że Kinga zatrudniła w swoim klubie fitness byłego kochanka Adama (Marcin Krajewski) działa Arturowi na nerwy. W 2176 odcinku "Pierwszej miłości" oliwy do ognia dolewa jeszcze Bartek (Rafała Kwietniewski). Artur przestaje ufać ukochanej i zaczyna ją śledzić szukając dowodów zdrady.

"Pierwsza miłość" odcinek 2176 - środa, 18.11.2015, o godz. 18 w Polsacie

Czarne chmury zbierają się nad związkiem Kingi i Artura z "Pierwszej miłości", a zdrada wisi w powietrzu. Fakt, że Adam znów wkroczył do życia Kingi przywołuje w pamięci Kulczyckiego złe wspomnienia. W końcu nie tak dawno Kinga miała romans z ojcem swojego młodszego syna Maciusia. Teraz Adam został nowym instruktorem w KingS Fitness, więc dawne uczucia znów mogą odżyć.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Kinga będzie miała romans z Adamem? - ZWIASTUN

W 2176 odcinku "Pierwszej miłości" Artur zaczyna wątpić w wierność żony. Co prawda nie ma ku temu żadnych wyraźnych powodów, ale w jego głowie pojawia się myśl, że Adam może mu zabrać Kingę, że ukochana znów straci głowę dla byłego kochanka.

Sporo w tym winy Bartka, który po wyprowadzce z Wadlewa i przyjeździe do Wrocławia dzieli się z Arturem swoimi ponurymi przemyśleniami na temat niewierności kobiet. Bartek nie może znieść, że Emilka (Anna Ilczuk) nie chce do niego wrócić.

Patrz: Pierwsza miłość. Zaginięcie Radka. Co się stanie z Radkiem?

Zwierza się przyjacielowi, że kryzys w jego małżeństwie rozpoczął się kiedy znalazł tajemniczy list do Emilki od jej znajomego. Po przeczytaniu wiadomości nie miał żadnych wątpliwości, że żona zdradziła go podczas pobytu u ciotki w Radomiu.

Rozważania Bartka sprawiają, że Artur traci zaufanie do żony. Wpada bez zapowiedzi do Kings Fitness, by wyciągnąć ukochaną na obiad, ale ona nie ma czasu, bo ma spotkanie. Na domiar złego nie odbiera od niego telefonów. Kulczycki zaczyna bacznie obserwować Kingę, a to tylko wzmaga w nim podejrzliwość.

Zobacz zwiastun nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: