SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Przyjaciele opłakują śmierć Dagi. Sabina uniewinniona - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Przyjaciele opłakują śmierć Dagi. Sabina uniewinniona - ZWIASTUN

15.11.2015, godz. 14:30
Pierwsza miłość. Mikser (Błażej Michalski), Sabina (Urszula Dębska), Aśka (Paulina Gałązka), Błażej (Paweł Krucz), Daria (Andżelika Kujawiak), Luiza (Klaudia Halejcio)
Pierwsza miłość. Mikser (Błażej Michalski), Sabina (Urszula Dębska), Aśka (Paulina Gałązka), Błażej (Paweł Krucz), Daria (Andżelika Kujawiak), Luiza (Klaudia Halejcio) foto: ATM Grupa

Śmierć Dagi (Anna Szymańczyk) z serialu "Pierwsza miłość" była wstrząsem dla jej przyjaciół. Przez wiele miesięcy wszyscy winą za ten tragiczny wypadek obarczali Sabinę (Urszula Dębska), która miała prowadzić samochód po pijanemu. W 2174 odcinku "Pierwszej miłości" Sabina pokazuje przyjaciołom nagranie po wypadku, na którym widać jak Igor (Rafał Mohr) zamienia ciała dziewczyn. Bolesne wspomnienia o Dadze powracają.

"Pierwsza miłość" odcinek 2174 - poniedziałek, 16.11.2015, o godz. 18 w Polsacie

Od śmierci Dagi minęło już kilka miesięcy, ale ból wciąż pozostał. Na szczęście Sabina może wreszcie przestać się bać, że trafi do więzienia za zabicie przyjaciółki. Nagranie, które przysłał jej Igor wystarczy do uniewinnienia Sabiny. W 2174 odcinku "Pierwszej miłości" Sabina zdobywa się na odwagę, by stanąć twarzą w twarz z przyjaciółmi, którzy w pewnej chwili się od niej odwrócili, wątpli w jej niewinność.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Beata uwiedzie Miksera? Luiza grozi rywalce - ZWIASTUN

Specjalnie dla niej Mikser (Błażej Michalski), Błażej (Paweł Krucz), Daria (Andżelika Kujawiak), Aśka (Paulina Gałązka) i Luiza (Klaudia Halejcio) urządzają małe przyjęcie. Sabina pokazuje przyjaciołom dowód swojej niewinności i zamierza wspólnie z nimi świętować wolność. Lada dzień zapadnie wyrok w jej sprawie. I zapewne sąd uniewinni Sabinę.

Patrz: Pierwsza miłość. Powrót Adama. Artur podejrzewa Kingę o romans z byłym kochankiem - ZWIASTUN

Film nagrany po wypadku Sabiny i Dagi jednak przywołuje smutne wspomnienia o Dadze. Nikt nie ma nastroju do zabawy. Mikser przeprasza Sabinę, że oskarżył ją o zabicie Dagi. A Daria zaczyna płakać.

- Zamiast pomóc, to on je zamienił. Może Daga by przeżyła. Przepraszam po prostu zobaczyłam ją. Zaraz do was przyjdę. Sabina żyje, zaraz będzie wolna. Trzeba się cieszyć. Ale nie potrafię. Wszyscy umierają, odjeżdżają, znikają. Daga nie żyje, Jowita jest chora i zniknęła, Radek zniknął... - wyznaje Błażejowi. - Ale my jesteśmy i tego się trzymajmy - pociesza ją chłopak.

Zobacz zwiastun nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: