SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Igor wrócił. Karol Weksler i Andrzej planują zemstę na Igorze - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Igor wrócił. Karol Weksler i Andrzej planują zemstę na Igorze - ZWIASTUN

13.11.2015, godz. 07:15
Pierwsza miłość. Sabina (Urszula Dębska), Karol Weksler (Karol Strasburger)
Pierwsza miłość. Sabina (Urszula Dębska), Karol Weksler (Karol Strasburger) foto: ATM Grupa

Powrót Igora (Rafał Mohr) z serialu "Pierwsza miłość" do Wrocławia to spełnienie najgorszych koszmarów Sabiny (Urszula Dębska) i Karola (Karol Strasburger). Dzwonek do drzwi mieszkania Sabiny to znak, że Igor wrócił, by się zemścić na Wekslerach? W 2173 odcinku "Pierwszej miłości" Karol ukrywa przerażoną Sabinę w sypialni, a sam otwiera. Przeżywa szok na widok tajemniczego gościa.

"Pierwsza miłość" odcinek 2173 - piątek, 13.11.2015, o godz. 18 w Polsacie

Wątek Igora Kaczmarczyka w "Pierwszej miłości" jest nieśmiertelny. Scenarzyści zawsze sięgają po Igora, by zbudować napięcie w serialu. Bo nieobliczalny, psychopatyczny morderca daje gwarancję, że coś będzie się działo. Czasami fabuła "Pierwszej miłości" z Igorem w roli głównej bardziej przypomina komedię niż horror, ale w dużej mierze zależ to od tego, jak patrzą na niego widzowie.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Igor zabije Karola Wekslera? - ZWIASTUN

W 2173 odcinku "Pierwszej miłości" Sabina i Karol przez ułamek sekudny zastygają w bezruchu. Dźwięk dzwonka do drzwi w chwili gdy akurat rozmawiali o groźbach Igora zawartych w jego liście sprawia, że spodziewają się najgorsze. Nie wiedzą bowiem gdzie jest Igor, co się z nim dzieje i czy to właśnie on przyszedł w odwiedziny do Sabiny.

Weksler ukrywa córkę w sypialni, a sam otwiera drzwi. W przeciwiństwie do Sabiny on nie boi się Kaczmarczyka. Już tyle raz Igor go wykołował, że teraz jest gotowy na wszystko, na każdą jego "niespodziankę".

Patrz: Pierwsza miłość. Zaginięcie Radka. Co się stanie z Radkiem?

Ale jego oczom ukazuje się nie Igor, lecz zupełnie niespodziewany gość. To Andrzej (Jerzy Bończak) przyjechał do Wrocławia, by uprzedzić Wekslera, że jego zięć znów dał o sobie znać. Przyjaciel Karola, który pomógł mu złapać Igora w pułapkę w hotelu w Krakowie, też dostał list z pogróżkami od Kaczmarczyka.

Okazuje się, że Andrzej padł ofiarą intryg Igora. Jest w takiej sytuacji, że prosi Karola o pomoc. Weksler wbrew zakazom córki postanawia pomóc mu się zemścić.

Oto list Igora do Sabiny, w którym pojawiły się groźby i zapowiedź zemsty:

"Uratowałaś mnie. Ja uratuję ciebie. Wiem, że zrobiłaś to, żebym zniknął z twojego życia. I potrafię to zrozumieć. Kochałem cię. Pewnie nigdy tego nie zrozumiesz, ale to prawda. Nie ma sensu, zebym tłumaczył dlaczego taki jestem. Dlaczego zrobiłem to, co zrobiłem. To przecież niczego nie nie zmieni. Ciesz się wolnością. Ktoś musiał zginąć, żebyś mogła dostać ten film. Ale czy miłość nie wymaga ofiar. Jeszcze tylko jedna osoba stoi mi na drodze. Tylko jeden człowiek. Ale to niedługo się zmieni. Zapłaci za wszystko, zapłaci najwyższą cenę. Wtedy będę spokojny. I wolny. Wolny tak jak ty".

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

 

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: