SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Bartek zostawia Emilkę i ich syna Mirka - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Bartek zostawia Emilkę i ich syna Mirka - ZWIASTUN

10.11.2015, godz. 08:20
Pierwsza miłość. Bartek (Rafał Kwietniewski)
Pierwsza miłość. Bartek (Rafał Kwietniewski) foto: ATM Grupa

To już koniec Emilki (Anna Ilczuk) i Bartka (Rafał Kwietniewski) z serialu "Pierwsza miłość"?! Zdradzona Emilka wciąż nie może wybaczyć mężowi, że odszedł do Pauliny (Julia Pogrebińska). Terapia małżeńska nie przynosi spodziewanych skutków, więc w 2171 odcinku "Pierwszej miłości" Bartek podejmuje trudną decyzję o wyprowadzce z domu Śmiałków. Wyjeżdża z Wadlewa do Wrocławia...

"Pierwsza miłość" odcinek 2171 - środa, 11.11.2015, o godz. 18 w Polsacie

Emilka i Bartek nie pogodzą się! Nie ma już szans, by skłóceni małżonkowie zakopali topór wojenny, zapomnieli o zdradzie Bartka i rozpoczęli nowe życie. Nawet terapeutce Kornelii (Katarzyna Galica) nie udaje się przekonać ich, by dali sobie jeszcze jedną szansę.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Marysia będzie walczyć o Michała z matką Krystiana

Kolejna terapia kończy się ostrą sprzeczką. Psycholog radzi im, jak zdystansować się i bez emocji spojrzeć na swój związek. Emilka umawia się z mężem, by zrealizować plan B. Idą razem na randkę, lecz i ona kończy się katastrofą. Bartek ma dosyć - nie wraca z żoną do domu Śmiałków tylko zatrzymuje się u Kaśki (Michał Koterski) we Wrocławiu. 

Kilka dni później, w 2171 odcinku "Pierwszej miłości", dochodzi do wniosku, że nie ma już sensu walczyć o Emilkę, bo żona i tak nie wybaczy mu zdrady. Pakuje swoje rzeczy i wyprowadza się z domu Śmiałków. Zamierza na jakiś czas zamieszkać we Wrocławiu, by nabrać dystansu do małżeńskich problemów.

Patrz: Pierwsza miłość. Powrót Igora Kaczmarczyka. Sabina i Karol dostają list z groźbami - ZWIASTUN


Jego radykalna decyzja jest szokiem dla Emilki, która dopiero teraz zdaje sobie sprawę, że nie chce go stracić. I nie chodzi tylko o to, że ich adoptowany syn Mirek (Maurycy Torbicz) może bardzo przeżyć ponowną stratę ojca. Za pierwszym razem gdy Bartek wyprowadził się z domu nastolatek zaczął się buntować, wagarować i pić alkohol. Czy ze względu na syna Bartek zmieni zdanie i zostanie z Emilką?

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: