SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Emilka i Bartek na ostatniej randce

Pierwsza miłość. Emilka i Bartek na ostatniej randce

05.11.2015, godz. 16:15
Pierwsza miłość. Emilka (Anna Ilczuk), Bartek (Rafał Kwietniewski)
Pierwsza miłość. Emilka (Anna Ilczuk), Bartek (Rafał Kwietniewski) foto: ATM Grupa

Nie ma już szans, by Emilka (Anna Ilczuk) i Bartek (Rafał Kwietniewski) z serialu "Pierwsza miłość" się pogodzili i wrócili do siebie! W 2167 odcinku "Pierwszej miłości" skłóceni małżonkowie wybierają się na randkę do Wrocławia, która jest dla nich ostatnim krokiem do pojednania. Zazdrość Emilki o męża, która zdradził ją z Pauliną (Julia Pogrebińska) jest powodem kolejnej kłótni. Bartek ma już tego dosyć!

"Pierwsza miłość" odcinek 2167 - czwartek, 5.11.2015, o godz. 18 w Polsacie

To już koniec małżeństwa Emilki i Bartka! Nie pomaga im nawet terapia u psychologa. Kornelia (Katarzyna Galica) niewiele może zrobić, by ich ze sobą pogodzić.

W 2167 odcinku "Pierwszej miłości" małżonkowie wybierają się razem na randkę do Wrocławia. Chcą jeszcze raz spróbować się dogadać, szczerze porozmawiać bez przerzucania się wzajemnie winą za to, co między nimi zaszło.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Jowita nie wróci, umrze za granicą? Pożegnalny list Jowity do Radka

Ale wybuchowy charakter Emilki znów daje o sobie znać. Wystarczy, że Bartek uśmiecha się do kelnerki. Emilka od razu zauważa, że jej mąż wpatruje się w kobietę z błyskiem oku. - Wygląda apetycznie... Jedzenie wygląda apetycznie - rzuca w pewnej chwili. Bartek nie chce się kłócić, ale zamierza wyjaśnić do końca i szczerze wiele rzeczy. Tylko tak mogą rozpocząć nowy rozdział w ich życiu.

Kiedy wspomina o tym, że jego romans z Pauliną nie wybuchł nagle, bez powodu, Emilka stara się zachować spokój. Bartek zapewnia bowiem żonę, że ją nadal kocha. - Ja wiem, że prawda leży po środku. Ale to jest też tak, że w pewnym sensie to ty mnie pchnęłaś do Pauliny. Bo zobacz robiłaś mi wyrzuty jak między nami jeszcze nic nie było...

Patrz: Pierwsza miłość. Bartek porzuca Emilkę i wyprowadza się do Wrocławia

Nagle Emilka porusza temat kelnerki. Pyta męża wprost, czy mu się podoba. Bartek zarzuca jej, że znów się czepia. - Za miesiąc powiesz mi, że cię pchnęłam w ramiona tej kelnerki - dodaje wściekła Emilka. Bartkowi nie pozostaje nic innego jak tylko zostawić żonę w spokoju. Jedzie do Artura i na jakiś czas postanawia zamieszkać we Wrocławiu.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: