SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Ucieczka chorej Jowity. To ona ukradła pieniądze! - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Ucieczka chorej Jowity. To ona ukradła pieniądze! - ZWIASTUN

01.11.2015, godz. 20:01
Pierwsza miłość. Radek (Mateusz Banasiuk), Kaśka (Misiek Koterski), Mikser (Błażej Michalski), Jowita (Joanna Opozda)
Pierwsza miłość. Radek (Mateusz Banasiuk), Kaśka (Misiek Koterski), Mikser (Błażej Michalski), Jowita (Joanna Opozda) foto: ATM Grupa

Co się stało z Jowitą (Joanna Opozda) z serialu "Pierwsza miłość" i z pieniędzmi, które na jej leczenie w USA Radek (Mateusz Banasiuk) ukradł Arturowi (Łukasz Płoszajski)? W 2164 odcinku "Pierwszej miłości" chora na raka Jowita znika bez śladu, tak jak 300 tysięcy zgromadzone na jej koncie. Radek podejrzewa o kradzież Kaśkę (Misiek Koterski), a on z kolei orientuje się, że Jowita zabrała wszystko i uciekła. Nie pojechała jednak do USA gdzie w klinice w Bostonie czeka na nią miejsce. Gdzie jest Jowita? Czy wróci do Radka z pieniędzmi? A może umrze w samotności?

"Pierwsza miłość" odcinek 2164 - poniedziałek, 2.11.2015, o godz. 18 w Polsacie

Szokujący zwrot akcji w serialu "Pierwsza miłość", przy którym przekręt Radka to nic takiego. Od tygodni Radek kombinował jak zdobyć pieniądze na leczenie chorej na raka Jowity, dla któej jedyną szansą na pokonanie złośliwego nowotworu był wyjazd do kliniki w USA. Natan (Krzysztof Kwiatowski) załatwił jej miejsce w specjalistycznym ośrodku w Bostonie, ale uprzedził Radka, że kuracja będzie kosztować aż 300 tysięcy.

Patrz: Pierwsza miłość. Matka Krystiana wraca po 19 latach i nieźle namiesza. Ewa Gawryluk w Pierwszej miłości

Ponieważ zbiórka pieniędzy na leczenie Jowity pozostała bez odezwu, to Radek wpadł na pomysł, by założyć własną firmę i zdobyć unijne dofinansowanie. Z pomocą Artura udało mu się. To Kulczycki wyłożył większość gotówki na rozkręcenie biznesu. Radek nie powiedział mu o swoich prawdziwych zamiarach - a jego celem była tylko kradzież tych pieniędzy dla Jowity. Tuż przed planowanym wyjazdem Radek odkrył, że pieniądze zniknęły z konta Jowity. W tym czasie jego dziewczyna zaczęła się w pośpiechu pakować.

W 2164 odcinku "Pierwszej miłości" Jowita wyjeżdża z Polski - ucieka od Radka zabierając wszystko co dla niej ukradł Arturowi. Gdy Radek dowiaduje się w banku, że pieniądze z ich konta zostały legalnie przelane do Szwajcarii, podejrzewa, że to Kaśka je ukradł i planuje uciec za granicę. Razem z Mikserem rozpoczyna pościg. Odnajduje Kaśkę na lotnisku.

Patrz: Pierwsza miłość. Bartek porzuca Emilkę i wyprowadza się do Wrocławia

Przyjaciel Jowity i Radka przyjechał tu, bo odkrył plany umierającej dziewczyny. I próbował ją zatrzymać, ale niestety było już za późno. Nie ma żadnego śladu po Jowicie. Nikt nie wie co się z nią stało, dlaczego właśnie teraz uciekła. Pewne jest, że nie pojechała do USA do kliniki. Być może jest w Szwajcarii, ale nikt nie wie po co tam uciekła i czy jeszcze wróci do Radka i przyjaciół. A co najważniejsze - czy Jowita przeżyje. Bo w jej stanie bez leczenia może umrzeć w każdej chwili.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "PIERWSZEJ MIŁOŚCI" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: