SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Michał zdradza Marysię? Kim jest kobieta, z którą spotyka się Michał?

Pierwsza miłość. Michał zdradza Marysię? Kim jest kobieta, z którą spotyka się Michał?

29.10.2015, godz. 13:03
Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając)
Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając) foto: ATM Grupa/ Youtube

Szok w serialu "Pierwsza miłość"! Po upojnych chwilach w Wadlewie z Michałem (Wojciech Błach), Marysia (Aneta Zając) nabiera wątpliwości co do szczerości intencji swojego nowego kochanka. Ma przeczucie, że Michał ją wykorzystał, a teraz chce porzucić. W 2163 odcinku "Pierwszej miłości" jest wstrząśnieta widokiem swojego ukochanego z inną kobietą. I od razu w jej głowie rodzi się pytanie kim jest tajemnicza blondynka, z którą Michał pospiesznie wychodzi ze swojego domu.

"Pierwsza miłość" odcinek 2163 - piątek, 30.10.2015, o godz. 18 w Polsacie

Od powrotu Marysi i Michała z romantycznego weekendu w Wadlewie minęło zaledwie kilka dni, a między zakochanymi już zaczyna się coś psuć. Najpierw Michał nie odzywał się do Majki, a kiedy Melka (Ewa Jakubowicz) zasugerowała jej, że powinna sama ustalić co się dzieje, postanowiła dać ukochanemu trochę czasu.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Jowita ucieknie od Radka z pieniędzmi Artura - ZWIASTUN

Jednak w 2163 odcinku "Pierwszej miłości" wiadomość od Michała wzbudza w niej jeszcze większy niepokój. Mężczyzna przeprasza Marysię, że się nie odzywał, ale ma przejściowe problemy. I choć ona proponuje mu swoją pomoc, to Michał nie chce jej przyjąć.

Gdy Marysia odwozi Melkę do Krystiana (Patryk Pniewski), przed domem swojego chłopaka widzi go w towarzystwie innej kobiety. Michał i atrakcyjna blondynka wyglądają jakby dobrze się znali. Po chwili mężczyzna zabiera swoją znajomą i szybko odchodzi. Marysia nie wie co ma myśleć. Przez głowę przelatuje jej jednak myśl, że Michał ją zdradza, że ma kochankę, o której nigdy wcześniej nie wspominał.

Patrz: Pierwsza miłość. Matka Krystiana rozdzieli Marysię i Michała?

Majka odjeżdża, bo jest tak zszkowana, że nawet nie jest w stanie ustalić o co tak naprawdę chodzi. Nie chce też dzwonić do Michała, by wyjaśnił jej z kim się spotkał. Dopiero kilka dni później, w 2166 odcinku "Pierwszej miłości", Michał odwiedza ukochaną.

W ręku trzyma bukiet kwiatów. Wyjaśnia powód swojego dziwnego zachowania. Majka dowiaduje się, kim jest tajemnicza kobieta, którą spotkała w jego domu. Okazuje się, że to Ewa (Ewa Gawryluk), matka Krystiana i zarazem była partnerka Michała.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: