SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Jowita zabiera pieniądze, które ukradł dla niej Radek - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Jowita zabiera pieniądze, które ukradł dla niej Radek - ZWIASTUN

29.10.2015, godz. 21:06
Pierwsza miłość. Jowita (Joanna Opozda)
Pierwsza miłość. Jowita (Joanna Opozda) foto: ATM Grupa/ Youtube

Takiego zwrotu akcji w serialu "Pierwsza miłość" chyba nikt się nie spodziewał! Chora na raka Jowita (Joanna Opozda) zabiera pieniądze, które Radek (Mateusz Banasiuk) ukradł Arturowi (Łukasz Płoszajski) na jej leczenie i z pomocą Kaśki (Misiek Koterski) w 2163 odcinku "Pierwszej miłości" ucieka z Polski! Ale nie do USA gdzie czekają na nią w klinice, tylko do Szwajcarii.

"Pierwsza miłość" odcinek 2163 - piątek, 30.10.2015, o godz. 18 w Polsacie

Z miłości do Jowity Radek wszedł na drogę przestępstwa, a ona tak mu się odwdzięcza, że zostawia go bez słowa wyjaśnienia! Żeby zebrać pieniądze dla śmiertelnie chorej na raka Jowity jej chłopak oszukał wszystkich.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Łukasz Płoszajski aresztowany, bo nie zapłacił rachunku za hotel

Przekonał Artura do sfinansowania jego nowego biznesu i pomocy w zdobyciu unijnego dofinansowania. Ale tak naprawdę chodziło tylko o to, żeby całą kwotę na rozwój firmy, czyli 300 tysięcy, przeznaczyć na leczenie Jowity w prywatnej klinice w USA.

Dlaczego w decydującym momencie Jowita decyduje się na ucieczkę z Polski z pieniędzmi ukradzionymi Arturowi? Czyżby aż bardzo bała się śmierci, że w ostatniej chwili rezygnuje z szansy jaką dają jej lekarze ze Stanów Zjednoczonych? A może chodzi tylko o to, by uchronić Radka przed więzieniem za przekręt, który dla niej wymyślił? Skoro tak, to po co zabiera wszystkie pieniądze?

Scenarzyści "Pierwszej miłości" jak zwykle popuszczają wodze fantazji. Tuż przed ucieczką Jowity z kraju, umierająca dziewczyna Radka prosi go, by wyjechał razem z nią do USA, bo bardzo się boi, że będzie sama w chwili śmierci.

Patrz: Pierwsza miłość. Matka Krystiana wraca po 19 latach i nieźle namiesza. Ewa Gawryluk w Pierwszej miłości

W 2163 odcinku "Pierwszej miłości" Radek naciska na Natana (Krzysztof Kwiatkowski) żeby załatwił Jowicie natychmiastowe przyjęcie do kliniki w USA. Zależy mu, by ukochana wyjechała za granicę, zanim ktoś odkryje, że to on ukradł pieniądze, które Artur dał mu na rozkręcenie ich wspólnego interesu.

I kiedy Natanowi udaje się już wszystko załatwić pojawia się problem z przelewem kwoty na konto szpitala. Radek z przerażeniem zauważa, że na koncie Jowity nic bowiem nie ma.

Kilka godzin wcześniej Jowita pakuje swoje rzeczy i prosi Kaśkę, by pomógł jej dostać się na lotnisko...

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: