SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Aśka i Karol Weksler na sekretnej randce

Pierwsza miłość. Aśka i Karol Weksler na sekretnej randce

28.10.2015, godz. 17:45
Pierwsza miłość. Aśka (Paulina Gałązka), Karol Weksler (Karol Strasburger)
Pierwsza miłość. Aśka (Paulina Gałązka), Karol Weksler (Karol Strasburger) foto: ATM Grupa/ Youtube

Tylko krok dzieli Aśkę (Paulina Gałązka) i Karola Wekslera (Karol Strasburger) z serialu "Pierwsza miłość" od romansu. Ich pierwsza randka była tak udana, że oboje nie mogą o sobie zapomnieć. W 2162 odcinku "Pierwszej miłości" umawiają się na kolejne spotkanie. I choć Aśka próbuje zniechęcić do siebie trzy razy starszego Wekslera, to on jest nią coraz bardziej zauroczony. Daria (Andżelika Kujawiak) ostrzega przyjaciółkę przed romansem z Karolem.

"Pierwsza miłość" odcinek 2162 - czwartek, 29.10.2015, o godz. 18 w Polsacie

Aśka i Karol Weksler z "Pierwszej miłości" na razie są tylko przyjaciółmi, ale ich relacja staje się coraz bardziej zażyła. Bliskość jaka się między nimi rodzi niepokoi dziewczynę, która początkowo chciała poderwać ojca Sabiny (Urszula Dębska), by go wykorzystać do zdobycia lepszej pracy.

Ale naprawdę polubiła Karola i świetnie się czuje w jego towarzystwie. Weksler jest szarmancki, opiekuńczy, wie jak sprawić, żeby kobieta czuła się przy nim wspaniale.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Jowita ucieknie od Radka z pieniędzmi Artura - ZWIASTUN

W 2162 odcinku "Pierwszej miłości" Karol zaprasza Aśkę na kolację. Wręcza jej bukiet kwiatów i mimo, że tego dnia Aśka nie wygląda szczególnie korzystnie, bo ma na sobie sportowe ciuchy i jest bez makijażu, zapewnia ją, że jest naprawdę piękna. Weksler docenia jej naturalność, młodość i szczerość.

Daria przekonuje ją, by jak najszybciej zakończyła ten związek. Jeśli bowiem wyjdzie na jaw, że spotyka się z ojcem Sabiny, który jest także przyjacielem Grzegorza Króla (Jan Jankowski) na pewno wybuchnie wielka afera.
- Król się wścieknie. A wiesz, kto wyjdzie na tym najgorzej? Karol... - uprzedza ją przyjaciółka.

Patrz: Pierwsza miłość. Matka Krystiana rozdzieli Marysię i Michała

Aśka jednak nie bardzo wie, jak to zrobić. Podczas spotkania próbuje zniechęcić do siebie Wekslera. Jednak im bardziej się stara, czy Karol bardziej ulega jej urokowi. Czy Aśka i Weksler będą mieli romans? O tym widzowie dowiedzą się w kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości".

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: