SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Igor zabije ochroniarza Krzysia? - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Igor zabije ochroniarza Krzysia? - ZWIASTUN

08.10.2015, godz. 07:40
Pierwsza miłość. Igor (Rafał Mohr), Krzyś (Mariusz Jakus)
Pierwsza miłość. Igor (Rafał Mohr), Krzyś (Mariusz Jakus) foto: ATM Grupa

Igor (Rafał Mohr) z serialu "Pierwsza miłość" jest gotów zabić, byle tylko nie przelewać na konto ochroniarza Krzysia (Mariusz Jakus) pieniędzy, które ten żąda od niego w zamian za milczenie. Wrobiony w morderstwo Igor podejrzewa, że Krzysiek coś kombinuje. W 2147 odcinku "Pierwszej miłości" uzbrojony w metalową rurkę uderza nią hotelowego ochroniarza, który zjawia się w piwnicy. Igor zabije Krzyśka? A może ktoś inny będzie jego ofiarą?

"Pierwsza miłość" odcinek 2147 - czwartek, 8.10.2015, o godz. 18 w Polsacie

Czy Igor Kaczmarczyk przeleje pieniądze Karola Wekslera na konto ochroniarza hotelu, w którym "zabił" swoją kochankę Tanię? Morderstwo Tani zostało ukartowane przez Andrzeja (Jerzy Bończak), właściciela hotelu i zarazem przyjaciela Karola. Ale Igor jest przekonany, że dopuścił się zbrodni.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Sabina przeżywa traumę po wyjściu z więzienia! Będzie chciała się zabić?

Kiedy więc Krzysiek zaczął mu grozić, że wezwie policję, Kaczmarczyk obiecał mu kilku milionów złotych w zamian za milczenie. Tyle tylko, że tak naprawdę nie zamierza oddać mu cześći fortuny przejętej od Wekslera.

Cały czas gra na zwłokę, by uśpić czujność ochroniarza i wydostać się z kryjówki w piwnicy hotelu. Nie wie jednak, że jest obserwowany przez Karola i Andrzeja, którzy zainstalowali w pomieszczeniu kamerę.

W 2147 odcinku "Pierwszej miłości" Igor próbuje różnych sztuczek, by opóźnić wykonanie przelewu dla Krzyśka. W pewnym momencie atakuje nawet ochroniarza metalową rurką i próbuje go zabić. W ciemnościach nie widzi jednak kto jest jego ofiarą. Dopiero po chwili zauważa, że to nie Krzysiek.

Patrz: Pierwsza miłość. Radek walczy o życie umierającej na raka Jowity

Tymczasem Andrzej włącza do akcji kolejną osobę - ochroniarza Tomka (Roman Bugaj), który informuje Igora, że Krzyś został zatrzymany przez policję i oskarżony o morderstwo.

Po nieudanej próbie ucieczki przerażony Kaczmarczyk zaczyna negocjować z Tomkiem. Próbuje wmówić mu, że Krzysiek pozwolił mu się zatrzymać w piwnicy, bo przegrał dużo pieniędzy na wyścigach.

- Pokłóciliśmy się, chciał ode mnie pieniądze... Ale ja już nic nie mam. Wszystko mu oddałem, wszystko. Dlatego chciałeś stąd uciec. Wpadłem w panikę. Pogadaj sobie z Krzyśkiem, on ci wszystko wyjaśni.

Ale Igor nie byłby sobą gdyby tak od razu ugiął się pod wpływem Tomka. - Wiem, że to nie wygląda dobrze. Ale ja nikogo nie zabiłem. Posłuchaj, możemy się dogadać. Daj mi 15 minut i stąd znikam. Ile chcesz, milion?

Kaczmarczyk nie daje się tak łatwo złamać, bo nie jest pewny czy ochroniarze nie chcą go wydać policji.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: