SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Radek oszukuje umierającą na raka Jowitę

Pierwsza miłość. Radek oszukuje umierającą na raka Jowitę

07.10.2015, godz. 08:40
Pierwsza miłość odc. 2150. Radek (Mateusz Banasiuk), Jowita (Joanna Opozda)
Pierwsza miłość odc. 2150. Radek (Mateusz Banasiuk), Jowita (Joanna Opozda) foto: ATM Grupa/ ipla.tv

Dramatyczny wyścig ze śmiercią w serialu "Pierwsza miłość"! Chora na raka Jowita (Joanna Opozda) umrze jeśli szybko nie podda się leczeniu. Ale nawrót złośliwego nowotoworu odebrał Jowicie wolę walki. Radek (Mateusz Banasiuk) się jednak nie poddaje. W 2146 odcinku "Pierwszej miłości" mówi przyjaciołom, że Jowita została przyjęta na leczenie w klinice w USA, ale nie mają pieniądzy na wyjazd. Oszukuje ukochaną, bo nie chce, żeby straciła nadzieję na powrót do zdrowia. Dla umierącej Jowity to ostatnia szansa na wyleczenie, którą musi wykorzystać jeśli chce żyć...

"Pierwsza miłość" odcinek 2146 - środa, 7.10.2015, o godz. 18 w Polsacie

Radkowi udało się załatwić dla Jowity leczenie w USA. To alternatywna metoda, mniej męczącą dla pacjentów, która nie uwzględnia chemioterapii. To jednak głównie zasługa Natan (Krzysztof Kwiatkowski), który ma kontakty w Stanach Zjednoczonych.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Sabina przeżyła gwałt w więzieniu - ZWIASTUN

Klinika chce przyjąć Jowitę na leczenie, ale jest jeden problem - ani ona ani Radek nie mają pieniądzy na bilet lotniczy, a tym bardziej na opłacenie pobytu w tak drogim prywatnym szpitalu. - Kochanie lecisz do Stanów! Są duże szanse, że wyzdrowiejesz - pociesza ciężko chorą Jowitę Radek, bo wie, że tylko dzięki tym słowom wsparcia jego dziewczyna może stawić czoła śmiertelnej chorobie.

Jowita nie zdaje sobie sprawy z tego ile kosztuje takie leczenie. Radek nie zamierza mówić jej prawdy. Cały czas ją oszukuje. W 2146 odcinku "Pierwszej miłości" w fitness klubie Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) uprzedza wszystkich przyjaciół, by nic nie mówili Jowicie, bo jeśli się o tym dowie, to kompletnie się załamie.

Patrz: Pierwsza miłość. Jowita umrze na raka? Leczenie w USA ostatnią szansą Jowity

Kinga i Aśka (Paulina Gałązka) radzą Radkowi, by był szczery z ukochaną, ale on wie swoje. Dopóki nie uda mu się zdobyć pieniądzy na leczenie Jowity, czyli ponad 200 tysięcy dolarów, nic jej nie powie. Radek wpada na pomysł, by zwrócić się po pomoc fundację, która będzie zbierać potrzebne środki na leczenie Jowity. Czas jest jednak coraz mniej, a w przypadku umierającej Jowity liczy się każdy dzień.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: