SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Jowita umrze na raka? Leczenie w USA ostatnią szansą Jowity

Pierwsza miłość. Jowita umrze na raka? Leczenie w USA ostatnią szansą Jowity

02.10.2015, godz. 18:29
Pierwsza miłość odc. 2150. Radek (Mateusz Banasiuk), Jowita (Joanna Opozda)
Pierwsza miłość odc. 2150. Radek (Mateusz Banasiuk), Jowita (Joanna Opozda) foto: ATM Grupa/ ipla.tv

Jowita (Joanna Opozda) z serialu "Pierwsza miłość" umrze jeśli nie zdobędzie pieniędzy na leczenie za granicą. Lekarze w Polsce nie mogą już nic więcej zrobić dla chorej na raka Jowity, u której kilka miesięcy temu wykryli chłoniaka - ziarnicę złośliwą. Umierająca Jowita nie ma siły walczyć, ale na szczęście jest przy niej Radek (Mateusz Banasiuk), który w 2143 odcinku "Pierwszej miłości" błaga o pomoc Natana (Krzysztof Kwiatkowski).

"Pierwsza miłość" odcinek 2143 - piątek, 2.10.2015, o godz. 18 w Polsacie

Śmierć Jowity w "Pierwszej miłości" to tylko kwestia czasu? Nawrót choroby nowotworowej odebrał Jowicie nadzieję, że kiedykolwiek uda się jej wyzdrowieć i pokonać raka. Załamana Jowita nie ma siły walczyć o życie. Dlatego samotną walkę podejmuje Radek.

Patrz: Pierwsza miłość. Ewa Gawryluk matką Krystiana. Ewa zniszczy romans Marysi i Michała?

W 2143 odcinku "Pierwszej miłości" chłopak Jowity zgłasza się do Natana z jej najnowszymi wynikami badań.
Pomóż mi uratować Jowitę. Natan, ja się na tym nie znam, ale ja muszę... Powiedz mi czy jest jakiś cień nadziei, skoro oni nie chcą finansować. Czy jest jakaś szansa? -pyta błagalnie Radek, który jest gotów na wszystko, byle tylko jego ukochana wyzdrowiała.

Szansą może okazać się leczenie za granicą. Natan przegląda wyniki Jowity, u której stwierdzono już remisję nowotworu, jednak ostatnio rak znów zaatakował. Lekarz Jowity uprzedził ją, że ma tak małe szanse na wyzdrowienie, bo ubezpieczyciel nie sfinansuje jej leczenia.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Igor odda pieniądze Karola Wekslera

Jeden telefon Natana do kolegi z USA wystarcza, by Radek odzyskał wiarę w to, że wszystko będzie dobrze. Świetny onkolog z kliniki w USA zgodził się zobaczyć wyniki Jowity i powiedział, że może ją przyjmą.

- Na pewno spędzi kilka miesięcy w stanach, na pewno nie dadzą wam żadnej gwarancji, ale są bardzo skuteczni - uprzedza Radka przyjaciel.

To wystarczy Radkowi, by wstąpiły w niego nowe siły do działania. Chce założyć fundację, żeby zebrać pieniądze na leczenie Jowity w Stanach Zjednoczonych.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: