SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Czy Igor przeleje ochroniarzowi pieniądze Karola Wekslera?

Pierwsza miłość. Czy Igor przeleje ochroniarzowi pieniądze Karola Wekslera?

02.10.2015, godz. 18:25
Pierwsza miłość. Igor (Rafał Mohr), Krzyś (Mariusz Jakus)
Pierwsza miłość. Igor (Rafał Mohr), Krzyś (Mariusz Jakus) foto: ATM Grupa

Ile jeszcze Igor Kaczmarczyk (Rafał Mohr) z serialu "Pierwsza miłość" będzie się bawił kosztem Karola Wekslera (Karol Strasburger)? Wrobiony w morderstwo Igor jest przekonany, że zabił swoją kochankę Tanię (Olga Bosowa) i nawet nie podejrzewa, że wpadł w pułapkę Karola. Ochroniarz Krzyś (Mariusz Jakus), którzy przyłapał Igora na ucieczce żąda od niego pieniędzy za milczenie. W 2143 odcinku "Pierwszej miłości" Igor wciąż zwleka z przelaniem pieniądzy na konto Krzyśka. Ale Karol i jego przyjaciel Andrzej (Jerzy Bończak) już wiedzą jak przechytrzyć Kaczmarczyka.

"Pierwsza miłość" odcinek 2143 - piątek, 2.10.2015, o godz. 18 w Polsacie

Igor Kaczmarczyk nie byłby sobą, gdyby tak łatwo pozbył się pieniędzy, które podstępem zabrał Karolowi Wekslerowi! Zamknięty w pułapce w hotelu, w którym jak sądzi zamordował Tanię, nie zamierza od razu spełnić żądań ochroniarza Krzyśka. Choć nie wie, że mężczyzna jest w zmowie z Karolem i Andrzejem, to nie jest głupi i dokładnie planuje każdy swój ruch.

Patrz: Pierwsza miłość. Marysia i Michał będą mieli romans

Przelew na konto Krzyśka jest już gotowy, wystarczy tylko wprowadzić hasło. Ale zanim Igor to zrobi, musi mieć pewność, że wszystkie ślady morderstwa zostały zatarte, że ciało Tani usunięte z hotelu i że Krzysiek nie zgłosi tej zbrodni na policji.

- Jak widzisz jestem wypłacalny, ale nie głupi. Kasa po wszystkim będzie, nie teraz. Jak będzie zrobiona robota - uprzedza ochroniarza Igor.

Przebiegłe zagrywki Igora wzbudzają wściekłość Karola do tego stopnia, że w 2143 odcinku "Pierwszej miłości" opracowuje razem z Andrzejem nowy plan jak przechytrzyć Igora. Oczywiście potrzebują do tego pomocy Krzyśka, bo dla Kaczmarczyka jego milczenie jest warte duże miliony. Postanawiają wypuścić Igora na wolność.

Tymczasem Igor nadal zwleka z przelaniem pieniądzy. Żąda dowodów na to, że miejsce zbrodni w jego hotelowym pokoju zostało uprzątnięte, że nikt nie będzie go podejrzewał o zabicie Tani. W 2143 odcinku "Pierwszej miłości" sugeruje nawet Krzyśkowi, że to on jest mordercą i podrzucił mu zwłoki.

Patrz: Pierwsza miłość. Ewa Gawryluk matką Krystiana. Ewa zniszczy romans Marysi i Michała?

W końcu Krzysiek traci cierpliwość do Igora. Wychodzi z kryjówki w piwnicy i grozi Kaczmarczykowi, że zgłosi sprawę na policję. Igor wpada w panikę.

- Nie możesz mnie tak zostawić - krzyczy za ochroniarzem i też opuszcza pomieszczenie, w którym znalazł bezpieczne schronienie. Ale na tym nie koniec. Możemy zdradzić, że Igor jeszcze długo nie przeleje pieniędzy Karola Wekslera...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: