SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Romans Pauliny z księdzem z Wadlewa

Pierwsza miłość. Romans Pauliny z księdzem z Wadlewa

29.09.2015, godz. 14:00
Pierwsza miłość po wakacjach 2015. Paulina (Julia Pogrebińska), ksiądz (Włodzimierz Matuszak)
Pierwsza miłość po wakacjach 2015. Paulina (Julia Pogrebińska), ksiądz (Włodzimierz Matuszak) foto: ATM Grupa

Szokujący romans w serialu "Pierwsza miłość"! Paulina Sobolewska (Julia Pogrebińska) uwiodła księdza (Włodzimierz Matuszak), który przygarnął ją na plebanię gdy seksowna pani weterynarz nie miała gdzie mieszkać?! W 2140 odcinku "Pierwszej miłości" Malwina (Agnieszka Wielgosz) rozpuszcza po Wadlewie plotkę, że miejscowy proboszcz uległ wdziękom Pauliny. Ile jest prawdy w tych rewelacjach?

"Pierwsza miłość" odcinek 2140 - wtorek, 29.09.2015, o godz. 18 w Polsacie

Paulina z "Pierwszej miłości" najpierw zniszczyła małżeństwo Emilki (Anna Ilczuk) i Bartka (Rafał Kwietniewski) a teraz wzięła się za proboszcza z Wadlewa. Wieść o tym, że Paulina mieszka na plebanii u księdza lotem błyskawicy obiegła całą wieść. I choć kapłan nie ma sobie nic do zarzucenia, bo przecież nie robi nic złego, to parafianie i tak wiedzą swoje.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Igor zabije swoją kochankę. Brutalne morderstwo w hotelu - ZWIASTUN

A najlepiej zorientowana we wszystkim jest Malwina, właścicielka sklepu spożywczego w Wadlewie, która uwielbia pikantne ploteczki. To właśnie ona, niby przypadkiem, w 2140 odcinku "Pierwszej miłości", wspomina Marianowi Śmiałkowi (Paweł Okoński), że Paulina na pewno uwiodła proboszcza.

Bo nie ma przecież innego powodu, dla którego miałby tak o nią dbać. Przecież to u niej w sklepie kupuje owoce i kosmetyki dla Pauliny, ale słowem nie wspomina o tym, że pani weterynarz jest jego współlokatorką. Proboszcz słusznie podejrzewa, że ta wiadomość wywołałaby tylko niepotrzebne zgorszenie we wsi.

Patrz: Pierwsza miłość. Sabina wyjdzie z więzienia, ale już nie będzie taka sama

Ksiądz z Wadlewa pragnie zaoszczędzić przykrości Paulinie, która bez tego ma wielu wrogów. Wszyscy we wsi wytykają ją palcami od kiedy Łazenek (Marek Pyś) widział ją nago kąpiącą się w rzece. Na straży moralności na plebanii stoi Karolina Kazanowa (Elżbieta Romanowska). Gospodyni księdza nie zamierza dopuścić, by Paulina omotała duchownego.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

 

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: